Alte știri din fotbal
Hermannstadt transferă din Israel » Cine este cel mai nou elev al lui Dorinel Munteanu
0
Gardoș l-a prezentat în Liga 2 pe atacantul abia dat afară din Superligă
0
A sosit ziua cea mare pentru Rapid » Olimpiu Moruțan a aterizat în România și merge la vizita medicală
1
Concurează cu Rădoi » Angajatul FRF, cu ceas de 200.000 de euro la mână
1
Știri din fotbal internațional
Cunoscutul fotbalist englez cu 38 de operații a trecut printr-o nouă încercare: „Îl puteam vedea pe tata în nori”
0
Gigi Becali a anunțat schimbări în echipa celor de la FCSB pentru meciul cu Dinamo Zagreb: „A simțit ceva acum vreo trei zile”
0
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană » Becali a anunțat echipa de start
2
Risto Radunovic știe cum FCSB poate scoate un rezultat bun la Zagreb
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
eheeee...vise taica vise.:))) n-ai auzit ca e mostenirea copiilor lui?si-n liga 4-a tot a lui va fi....din''dragote''..pt stiintza.:)))acum serios vb..chiar crezi ca mai promovam vreodata daca toti jucatorii pleaca pt ca nu-s platiti...???pai ce achizitii mai face mititelu?..cu ce bani?sau gaseste cate unii de pe maidane sa promoveze cu ei?...asa fara sa-i plateasca?mititelu a ucis fotbalul craiovean....sustinut chiar de unii dintre noi.
pai daca intr-o benzinarie a facut asa ceva.!!!..va dati seama ce se intampla in vestiar?..sau in birou?s-a mai auzit mai demult ca mititelu batea jucatorii ij vestiar...si credeam ca-s doar minciuni. dupa faza asta nu mai cred ca-s minciuni.
Ne ajunge, lasa-ne sau o sa iti para rau. Ai o singura sansa pentru a nu ajunge la fel de hulit ca Netoiu si Staicu. Tu macar ai pus suflet. E timpul sa vinzi. Nu ne incerca limitele rabdarii. VINDE, PLEACA ... stelistii ar fi zis MORI. Nu ne forta sa o spunem si noi
LA PUSCARIE cu tine!!!ne-ai distrus asa cum n-a reusit nimeni pana acum.
vindeeeeeeee si pleacaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!
pentru ce a facut echipei,jucatorilor si fostilor jucatori ai craiovei, schizofrenicul mititelu sa stea 30 de ani in puscarie.acolo,sau la balaceanca.sa nu mai iasa deloc. hai craiova maxima, hai inapoi in prima divizie, sinteti capabili.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.