Alte știri din fotbal
„Dobrin sau Hagi?” » Singurul antrenor care i-a șlefuit pe ambii „magicieni” i-a răspuns lui Ioanițoaia + Cum se menține tânăr la 90 de ani
0
Pedepsit! Daniel Pancu l-a trimis la echipa a doua: „O să înțeleagă până la urmă”
0
„Spălare de bani” » Scandal în Bănie cu hotelul-fantomă de pe „Oblemenco”
9
Victorie la FIFA! Clubul din Superliga a câștigat procesul și are de încasat 1,3 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Tabloul semifinalelor Conference League: Răzvan Marin, eliminat de Andrei Rațiu, după un retur dramatic la Atena!
0
Gest de suflet pentru Mircea Lucescu, după ce a marcat în AEK Atena - Rayo Vallecano
0
Ionuț Radu, inexistent pentru spanioli, după dezastrul cu repetiție de la returul cu Freiburg » Ce notă a primit românul
0
Andrei Rațiu, catastrofal la Atena: două faze în care și-a „îngropat” echipa
1
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
Lazarica se apropie de IQ unui alt fotbalist celebru Mitea, adica aproape de zero, pacat pt ca ar avea ceva calitati de fotbalist
Daca pana si lazar a fost batjocorit pai da noi, marea masa de suporteri dinamovisti, ce sa mai zicem ?? Noi cred ca am fost jigniti pana la ultima picatura de acest ANTI-TALENT nereusit, hai mai repedee NEACOSTITA cu rocada Lazar-Martinus.
Vali Lazar ??????? nu-mi suna cu nimic numele asta decat doar un smiorcait care doar ne mananca noua nervi meci de meci, drum bun la BOTOSIMA, vezi ca pierzi microbuzul si ala nu sta dupa tine ***. Ai primit atatea sanse si ti-ai batut joc de ele, ciao di *** capi, arriverdeci, promit ca iti fac cu batista *** la plecare EPAVO din costinesti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lazar batjocorit ??? Daca un salariu de 9.000 cat i-a pleava asta de jucator......plus ca ne-a mancat in atatea meciuri ficatii inseamna batjocura inseamna ca chiar nu le are cu fotbalu si ar trebui sa se reorienteze spre alte domenii. AUZITI LA ashtea, lazar batjocorit, cu ce mah ?? ca ne-a mancat ficatii asta si cu alti trepadusi din lot, *** cu titluri voastre denigratorii.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai la ce joci mai lazarica slabica si-asa Botosani e prea mult pentru tine, ai ajuns sa sapi antrenori ( pe teja l-a sapat, acum se pare ca vei incerca accelasi lucru ca rednic deh, va pune la munca, nu mai merge cum mergea cu *** aia de stoican, sa va faca placerile, sa va aduca cafelele la masa, asta e) dar lasa ca te vom sapa noi pe tine, ori pleci de buna voie la botosani la schimb cu olandezu, ori te antrenezi de nebun prin parcuri sa alergi de caini si pisici :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
S-a dat singur afara prin lipsa formei si a interesului pentru jocul de fotbal.
Du-te ba Lazar mai repede la Botosani ! Sper sa reuseasca Rednic sa il convinga pe Martinus sa vina la noi .
ce batjocorit !? ala are o ura viscerala pe petrolul, de unde a fost dat afara, asa cum este dat acum de caini. motivele, probabil aceleasi,
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.