Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
Replica lui Lamine Yamal pentru fanii saudiți » Austriecii tremură: „Nu vrei să-l întâlnești”
0
Marcelo Bielsa, în stare de șoc după Uruguay - Capul Verde: „E greu de înțeles”
0
Selecționerul din Capul Verde e all-in, după surpriza cu Uruguay: „Ăsta trebuie să fie obiectivul”
0
Mohamed Salah, omul meciului cu Noua Zeelandă: „Toată lumea își va aduce aminte”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Nu știu cum va fi în play off dara un lucru este sigur :Rapid a câștigat ambele dispute cu Fcsb, după o logică simplă (folosită în recreatiile din anii de școală) Rapid este mai bună decât Fcsb, va fi campioană? Vorbeam cu un prieten și evocam rolul lui Sepsi :le va fi greu celor de la Fcsb... Eu cred că prezența lui Sepsi este un lucru bun, antrenorul lor, bun rău, este un antrenor care nu știe să practice,, omenia,,. Prezența lor nu este buna pentru niciuna dintre echipe. U Cluj, deși Neluțu Sabau este un om cu caracter, poate cădea în plasa omeniei. Cât despre crucile de pe căciulă, bilele Geisha pe care tot le freacă acest personaj de prost gust, ce să zic :Balecali este exemplul viu al vorbei,, nu face ce face Popa ci ce spune,,. Fcsb(nu intri în polemica cu Steaua sau Fcsb) este echipa cu cei mai mulți suporteri în țară, iară din cauza conducerii are cei mai mulți dușmani, care se hrănesc cu eșecurile echipei Fcsb... Oare de ce?
Diferenta e simpla: - Bergodi a jucat fotbal de performanta si a devenit un antrenor foarte bun - tu pasteai oile si ai devenit un cioban - Sucu, cu toate defectele lui, e afacerist si il duce capul - tu, tot cioban si speculant de terenuri De ani de zile toti fac misto de tine, pierzi titluri pe banda rulanta pe prostie si aroganta. Te dai mare credicios dar faci in continuare cel mai mare pacat, trufia si mandria. Tratezi oamenii asa cum ai vazut tu la stana. Chiar nu te saturi sa fii cel mai mare pacalici din fotbalul romanesc, chiar nu ai si tu putin respect de sine? Vinde ciobane si lasa pe cineva capabil sa investeasca si sa construiasca o echipa de fotbal
Despre "omenii", stai tranquila, ca toate echipele de pe primele trei locuri le fac, mai mult sau mai puțin.D3spre joc, îmi pare rău, dar trebuie sa-ti dau dreptate.Eu am spus ca se va întâmpla asa încă de când l-au "impins" pe Compagno sa plece.Joci un joc, doua, fără un vârf de atac, dar nu poți juca 15-20 de meciuri.Cat despre procese, vom trăii și vom vedea.Un lucru e clar:nici Talpan cu MANul nu pot continua asa, nici Becali.Si poate, dacă cineva vrea sa existe Echipa de Fotbal Steaua Bucuresti, trebuie sa găsească cai legale, cu sau fără Becali.Nu vezi ca la toate sporturile Clubul Sportiv al Armatei Steaua a ajuns de ras.Nu fac altceva decât sa "toace" din banii tarii, rezultatul fiind zero.Hanbal nu, rugbi nu, puțin polo, putina scrima și cam atât.De fotbal ce sa mai vorbim.Talpan nu o sa traiasca 100 de ani la MApN.Are o vârstă.Si când se va pensiona, nimeni din club nu va mai cheltui bani în procese din care sa câștigi niște "irtii", fără valoare în Europa
steaua nu are echipa si nu o sa ia campionatul,doar coman,olaru,sut,tarnoveanu si fundasul stanga sunt fotbalisti,restul doar jucatori,multi nu sunt nici de prima liga,plus ca jiji dicteaza tot, cea ce nu e normal la un club de fotbal ,ok sunt banii tai dar totusi e fotbal nu e stana de oi ca sa te pricepi. a luat jucatori numai petarde ,baieti aia din aparare din Africa nu sunt steaua,problema mare este ca sunt multi suporteri stelisti care sufera cand vad ce face si cum face becali asteptand ziua in care se va muta la manastire s au armata va avea drept de promovare si se muta toti la steaua armatei
steaua nu are echipa si nu o sa ia campionatul,doar coman,olaru,sut,tarnoveanu si fundasul stanga sunt fotbalisti,restul doar jucatori,multi nu sunt nici de prima liga,plus ca jiji dicteaza tot, cea ce nu e normal la un club de fotbal ,ok sunt banii tai dar totusi e fotbal nu e stana de oi ca sa te pricepi. a luat jucatori numai petarde ,baieti aia din aparare din Africa nu sunt steaua,problema mare este ca sunt multi suporteri stelisti care sufera cand vad ce face si cum face becali asteptand ziua in care se va muta la manastire s au armata va avea drept de promovare si se muta toti la steaua armatei
Asearä intre orele 21 ai 22,in zona Arenei Nationale din Bucuresti,o turmä de oi aflatä la mulgätoare,a fost surprinsä de un tren RAPID aflat in drum spre titlu.S-au inregistrat intre 15 si 10000 de oi atinse de garniturä,dar din fericire nu a decedat(incä)niciuna.Ca principali vinovati au fost gäsiti ciobanii de serviciu,baciu Becali si baciu Stoica...
La tine niciunul nu e bun doar arbitrul te a ajutat sa ai atitea puncte din furat macar ești sportiv și recunoști singur că ai doar petarzi in echipa tragi tepe impreuna cu Victor Becali și furi cît mai mult cu arbitrii.
Bravo Rapid! De sarbatoare credinciosul cel mai necredincios a primit ce merita. Succes pentru castigarea titlului.
Ce idee pe voi sa citati cu litere negre pe fond roshu si apoi pe fond negru. Stendhalieni.
FCSB trebuie sa lupte serios pentru locul doi, la titlu nicio speranta , diferenta de 4 puncte o recupereaza Rapid in meciurile directe .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.