Alte știri din fotbal
Cum s-a ales Gică Craioveanu cu supranumele „Grande”: „De atunci a rămas”
0
Upgrade spectaculos în fotbalul românesc » Motivul pentru care Supercupa va avea 4 arbitri video
0
Un oficial din Superligă, ales președinte al Uniunii Cluburilor Europene
1
Adio, Arena Națională! » SAGA Festival se întoarce la București: când are loc evenimentul
15
Știri din fotbal internațional
Khalid Fouhami, marocanul campion cu Dinamo, dialog cu GSP dupa meciul cu Franta: „Asta a fost o greșeala!” + Ce spune despre CM 2030
0
Competiția sportivă prin care VOYO și-a dublat numărul de abonați într-un singur an
0
Eroul clujenilor în remiza cu Dinamo Kiev s-a călit în Champions League: „Vreau trofee cu U!”
0
L-a blocat pe Tino Asprilla în ”94, acum îl compară pe Leo Messi cu Cristiano Ronaldo: „Doar unii joacă pentru comandant”
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
4
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Culisele războiului fratricid din PNL. Liniile roșii care au fost depășite: ...
Libertatea
Presa franceză, despre frații Pavăl după preluarea gigantului de retail ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Harta secretă a Campionatului 2026 arată cât datorează fiecare națională ...
Libertatea
Aaa si asta este iosif ??? Se pare ca cei de la fcsb au 2 suporteri ...pe randoom si iosif care au cate 1000 de conturi ...
Aha. Deci de vina sunt pacatele, nu "antrenorul" principal care l-a bagat pe teren. Da-i inainte, Gheorghe, sa avem si noi de cine face caterinca dupa ce se termina telenovela Dinamo.
Esti batut de soarta domn Gigel, pe zi ce trece devi mai penibil.
daca te-ar fi batut dumnezeu pt cat ai furat, nu mai existai.
Ciobanul toata viata a furat, nu numai pe Vlad.
Își cam pierde din neuroni, ciobanul la bătrânețe. N-am știut până acum, că nu a luat campionatul de 5 ani, pentru că n-a vrut el, nu că ar fi fost ceilalți mai buni. Pe CFR nu l-au învins de ceva ani, tot pentru că n-au vrut ei. La fel și în calificările în grupele EL s-au dat la o parte, să moară Rotaru de ciudă. Să tot aibă parte în continuare de ”competiții internaționale” de genul celei din Turcia. Cancerul fotbalului românesc.
:)))))Stiu ca-ti plac licorile tari gicule.
apleaca capul ala (de lemn) !
Vezi ca nu vorbești cu tovarășii tăi despre obiceiurile voastre. Ipocritule
Ioooi, s-a umplut forumul de habotnici :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.