Alte știri din fotbal
Note GSP la Dinamo - Craiova 0-1 » Cine a fost omul meciului și la cine s-au împărțit notele de 3 și 4: „Zero pe toate liniile”
1
„Să vină Pușcaș!” » Zeljko Kopic și jucătorii de la Dinamo cu care are o problemă: „Nu fac suficient”
1
Filipe Coelho și cum a ținut-o la respect pe Dinamo în 10 oameni: „Lucrăm asta la antrenamente”
0
Salvat de colegi, Nicușor Bancu răsuflă ușurat: „Le mulțumesc și îmi prezint scuze”
0
Știri din fotbal internațional
Pe cine înfruntă Ionuț Radu în „sferturile” Europa League + Istvan Kovacs a arbitrat marea surpriză a serii din „optimi”
8
Un român are locul garantat în semifinalele Conference League!
0
Andrei Rațiu versus Răzvan Marin » Acestea sunt duelurile din „sferturile” Conference League!
0
A decedat omul care a stat lângă Jose Mourinho timp de două decenii
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Monumentul fotbalistului Ilie Balaci a fost profanat. Polițiștii fac ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Ultimul mesaj al marinarilor de pe remorcherul scufundat a fost un ...
Libertatea
"Îmi spune mie unul care stă cu câinele în casă..." - va dati seama ce inapoiat e individul ?
Banarea este pentru ce face romanul sa alunge deochiul !!
''Alcineva'' ala vine din iarba , stie fotbal de 150 de ori mai mult decat oierul . Si chiar daca are un caracter gretos si este increzut macar in materie de fotbal este profesor fata de oierul amator !!! Si nu sunt fan Dinu Cornel ....
Sunt Dinamovist, dar Jiji,are dreptate, nu poți vb de alcineva ,când tu nu mai ai treaba cu fotbalul decât pe la televiziuni!
Asa sa ne ajute D-zeu!
Gigi este un simulacru de crestin , un fariseu de calitate si un misogin fervent . Este tipul de semidoct calare pe un morman de bani care are impresia ca lumea este presul lui . Merita dispretul profund din parte tuturor celor care iubesc un caine .... Sa fii sanatos Gigi si multumesc Divinitatii ca nu sunt ca tine !! ... Daca ar veni Gigi ,prin absurd , si mi-ar da 1 milion de euro sa-i vand metisa mea de Jack Russel *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nimic nou pentru Gigi
In opinia becalului,un ciine nu are alta intrebuintare decit sa pazeasca turma de lupi si sa-l ajute pe cioban la transhumanta.Deci e logic ce gindeste el,dar oare gindeste?
Regheton, manelarul, ***, cel care se pupa cu MiMi prin gard și cel care l.a adus pe Piti Talent în vestiar, este într-adevăr un FîCîSîBî-ist autentic.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Decat cu ***, prefer un caine. Ce legatura are *** cu prefectura. Nu ai precizat unde il stergi pe Piturca.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.