Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Florin Prunea: „Ei fac echipa perfectă în Liga 1”
1
Știri din fotbal internațional
„Infuzie de petrodolari” la Manchester City
0
Cauza accidentului rutier în care au murit fanii lui PAOK » Mărturia șocantă a unui supraviețuitor
0
„Portugalia va câștiga Mondialul pentru Diogo Jota” » Singurul antrenor din Superligă prezent la Campionatul Mondial precedent și golgheterul echipei de play-off îi văd favoriți pe lusitani în 2026
0
Arsenal, te simți?! Anthony Gordon, discurs viral despre diferența dintre Champions League și Premier League: „Necruțător!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
„NATO, ca garanție de securitate, este efectiv terminată”. Avertismentul ...
Libertatea
io am zis la voi ca ciobanu pierde toata averea un calcul bitte: €37 mil csa + €35 mil mititelu ( fratii costea si prepe) + banii pe care UEFA ii vrea inapoi ciobanu zicea €80 mil . FRF va fi exclusa a pacalit UEFA impreuna cu ciobanu , sa vezi macel!
A ajuns nimeni sa ii injure pe lacatus, tudorel stoica. belodedici, iordanescu etc jucatori pe care ii am deja in fatza mea jucind in tricoul stelei di perioada ei de glorie . In schimb il glorifica pe razboinicul luminii cerebralul si occidentalul catolic gigi becali !
Mintea lui și caracterul , îl fac să se laude cu banii,în rest nimic,doar mitocănie la tot pasul,iar gsp ține cu brio isonul mitocăniei prin care aproape toată media lucrează cu sârg la spălarea creierelor românilor slabi de înger.Cu banii nu poți cumpăra adevăratele valori.Adevărata Steaua e cea a lui Talpan,care cum bine a zis Piți,e generalul anului,nu omul,pt. că omul anului e greu de spus cine o fi.Păcat că presa întreține mereu acest circ cu domnul Gigi,nu cred că e cazul!
Pai si decedatii au vrut s-o dribleze, dar de prosti ce sunt n-au reusit! Mai ai ma frati pe acasa? :)))
Te lupti cu morile de vant. inginerul_refulat si John Miel sunt gigistii de serviciu. Mai este unul cap de cal dar lipseste acum, ca s-a dus la palat sa incaseze avansul in branza de ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca pierde procesul inseamna ca acest club nu e Steaua, daca nu e Steaua atunci apare intrebarea cum a ajuns el sa joace direct in prima liga. Orice calcule ar face daca pierde procesul il asteapta direct prima liga de jos.
Este evident ca Becali a furat echipa Steaua prin mita, santaj,complicitatea unor generali Cred ca este timpul sa plateasca!Hotia nu trebuie iertata ! Ca va dispare echipa actuala nu este nici o problema! A disparut F.C Arges,Petrolul,Farul,Rapid dar fotbalul merge mai departe!
STEAUA E NUMAI UNA, STEAUA , STEAUA ADEVARATA , STEAUA NOASTRA , FORTA STEAUA , LUPTA FCSB , HAI STELUTA , CURAJ VITEZISTI 27 . *** si tu stoica cu s mic , pe ce planeta ati locuit pana acum , aaa v-a luat foamea , sunteti invidiosi pe Gigi ca e singurul care se descurca si ce-ati zis voi si cu pacaliciul ala de lacatus hai sa ne cacacm pe noi ca ala nu ne mai baga in seama , antrenori nu ne mai pune , ca ne-a pus de cate doua ori si n-am facut *** hai sa -l incurcam ca siasa stam degeaba ca noi bine nu stim sa facem , noi suntem *** si poate-l facem sane cheme la palat sa ne dea si noua un os de ros , vai mamavoastra ...si cat o sa plangeti mai tarziu...frustratilor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asa-i la noi ... Cum sa facem sa driblam legea ... De-aia merg toate cum merg in tara asta *** ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.