Alte știri din fotbal
Iată DOSARUL COMPLET de la Securitate al lui Dan Șucu, informatorul „Mircea Crișan”: „Voi respecta toate indicațiile” + „Timid, greoi în gândire, bâlbâit. Un mediocru necesar!”
0
Transfer iminent la Dinamo! „Câinii” au bătut palma cu fotbalistul care a eliminat-o pe FCSB
1
Încă o pierdere pentru CFR Cluj » Titularul incontestabil își caută echipă
0
Ați văzut și voi? Anatomia gestului care a trecut neobservat în etapa #2 a Superligii + Remarca unui expert: „Nicio secundă n-a simțit asta!”
3
Știri din fotbal internațional
Universitatea Craiova - Levski Sofia, totul pentru calificarea în turul 3 din Champions League » Echipa de start pregătită de Coelho
0
Colegul lui Darius Olaru, atacat brutal în Bruxelles! » Hoții l-au dat jos din mașină pe vârful lui St. Gilloise
0
U Cluj și-a aflat adversara din Conference League, dacă trece de Brann
0
Cutremur în fotbalul mondial! Mai multe naționale europene iau în calcul boicotarea Cupei Mondiale din cauza lui Gianni Infantino
0
Lifestyle
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
4
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Un șofer de TIR român a încercat să treacă peste polițiștii de frontieră ...
Libertatea
Cel mai „liberal” dintre primarii PSD explică cum a făcut reformă, deși ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan retrage HG-ul pe Biodiversitate și trimite legea în Parlament: ...
Libertatea
Ia-uziţi ce comentarii de soi bagă FRUSTRAŢII !!! Uitaţi-vă cine comentează ... PENIBILI !!! HAI AI NOŞTRIII !!!
cine ar fi crezut? antrenorul la steaua e o marioneta? nu-mi vine sa cred...deja'vu careva?
Acum toate stelemizdele sa se grabeasca sa-i cumpere biletele sa-l faca bogat pe cioban. AM ZIS!
el face tot la steaua. El aduce jucatori el ii vinde, el face echipa, el vinde bilete, el i-a adus pe locul 1,tot tot ,el face tot. Tot el, si doar el, va gasi si vinovatii cand nu va mai merge echipa :)
totusi sa fie multumiti ca nu urineaza in capul lor de la oficiala !
bravo becali.dar puteai avea o reteta mai buna pe criza asta.Puteai face cel mai ieftin bilet 100 .lei.Doar ai multi simpatizanti in bucuresti, care te-au si votat.
ar fi trebuit sa asculte de meme cu rafael,rapa sa vedem ce o fi de capul lui,il felicit ptr decizia de a nu il include pe doru bratu pe lista uefa
superb superb superb. Ce misto ar fi fost sa fie stadionul gol.....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.