Alte știri din fotbal
Iată DOSARUL COMPLET de la Securitate al lui Dan Șucu, informatorul „Mircea Crișan”: „Voi respecta toate indicațiile” + „Timid, greoi în gândire, bâlbâit. Un mediocru necesar!”
0
Transfer iminent la Dinamo! „Câinii” au bătut palma cu fotbalistul care a eliminat-o pe FCSB
1
Încă o pierdere pentru CFR Cluj » Titularul incontestabil își caută echipă
0
Ați văzut și voi? Anatomia gestului care a trecut neobservat în etapa #2 a Superligii + Remarca unui expert: „Nicio secundă n-a simțit asta!”
3
Știri din fotbal internațional
Universitatea Craiova - Levski Sofia, totul pentru calificarea în turul 3 din Champions League » Echipa de start pregătită de Coelho
0
Colegul lui Darius Olaru, atacat brutal în Bruxelles! » Hoții l-au dat jos din mașină pe vârful lui St. Gilloise
0
U Cluj și-a aflat adversara din Conference League, dacă trece de Brann
0
Cutremur în fotbalul mondial! Mai multe naționale europene iau în calcul boicotarea Cupei Mondiale din cauza lui Gianni Infantino
0
Lifestyle
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
4
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Un șofer de TIR român a încercat să treacă peste polițiștii de frontieră ...
Libertatea
Cel mai „liberal” dintre primarii PSD explică cum a făcut reformă, deși ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan retrage HG-ul pe Biodiversitate și trimite legea în Parlament: ...
Libertatea
Cum ti-a mai zis cineva mai jos, nu stiu ce varsta ai dar ori putini ani ori esti din cale afara de naiv ori nu prea te duce bila. Tu crezi ca daca Borcea, Mititelu, Bucsaru erau la Steaua mai plecau vreodata? La Steaua ies bani, de asta nu pleaca nici ciobanu niciodata. Daca nu ieseau bani era plecat de mult si baga societatea in faliment asa cum a bagat toate firmele pe care le-a cumparat. De asta astia enumerati mai sus au plecat. In afara de vandut terenuri nu-i merge nimic, inchide obloanele peste tot. Dar de la Steaua ies bani grei.
Trebuie sa ia Prostamol ca sa-i intareasca jetul.
Gigi n-a vut timp sa controleze si Avicola Iasi, puii au fost stresati din cauza asta, nu s-au ingrasat la timp, gainile au zis "lasati-ne sa ne pregatim de Liga Campionilor la Ouat" si s-a ales praful.
stiri noi nu aveti si voi? sau ati descoperit acum apa calda si mersul pe jos?
Si uite ca mai sunt aiuriti care il sustin pe cioban. Dar nu este surprinzator, la ce nivel a ajuns acest popor!!!
Brandul Steaua este unul de notorietate in Romania si vinde foarte bine.Aduce profit chiar si atunci cand Ciobanul da dovada unei crase lipse de pregatire si nivel scazut de intelegere. Un patron ca Arpad Paskany sau Porumboiu (ipotetic vorbind), cu banii investiti de jiji ar fi reusit mult mai mult la o echipa ca Steaua. Pentru ca ii recomanda surplusul de cantitate si calitate cerebrala, capitol la care jijel e de nivelul lui Forest Gump.
Mai baiete, nu stiu ce varsta, dar imi pare rau de ea. Pacat ca pe voi v-a virusat circul analfabetului. Gigi becali, un speculant de prima clasa a furat Steaua cu ajutorul lui piturca si viorel paunescu. Acest cioban incult nu investeste bani la Steaua, el speculeaza si castiga bani din bilete, imagine sau jucatori vanduti. Banii pe care ii castiga intra in campaniile si in buzunarul lui. Asta a cautat tot timpul jucatori liberi de contract, sa dea salarii mici si sa se certea cu toata lumea. daca pe tine te-a plictisit perioada in care nenorocitul era in campanie, este rau. Se pare ca este un model pentru tine.
Adevarul este ca ciobanul este un mare specialist si noi toti suntem prosti. El este centrul cunostintelor si crestinul cel dintai al umanitatii, ctitor si sfant, parlamentar european si al Romaniei. El va face Steaua sa stralueasca precum soarele sfant de pe cer. El ciobandante becalius luminatus al 2-lea.
jiji a gandit pretul biletelor exact ca un taran viclean, speculand ocazia de a jumuli bine gaiana cu oua de aur . Ati vazut vreo achizitie de marca in iarna asta? Pe el nu il intereseaza Steaua, "lefterică" vrea sa scoata bani rapid si sa restituie cash-ul imprumutat de la camatari pentru deputăţie. jiji becali, bisnitar national! 1000 de ani de rusine pe familiile celor care i-au dat votul!
:)) bine atunci in presa sportiva in general :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.