Alte știri din fotbal
Mario Felgueiras, despre viitorul Universității Craiova: „Ideea e să dominăm România!” » Comparație între Mirel Rădoi și Filipe Coelho
0
Dinamo a început negocierile: 3 ținte pentru mercato de vară
0
Gheorghe Ștefan a slăbit 40 de kg și s-a întors în sport, dar nu la Piatra Neamț: „Sunt președintele consiliului consultativ” » Dezvăluiri la „Prietenii lui Ovidiu”
0
Președintele lui Csikszereda a confirmat: el vine antrenor după Robert Ilyeș
0
Știri din fotbal internațional
Villa a fost obligată să facă o schimbare majoră înaintea finalei!
0
Unai Emery, după ce a câștigat al cincilea trofeu Europa League: „Le-am spus jucătorilor în vestiar”
0
Cristi Chivu, călătorie în jurul lumii » Unde a ales să meargă în cantonament: 30.000 de kilometri pe drumuri
0
Prințul William a sărbătorit cu echipa: „Villa până la moarte!”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Eroare majoră în subiectul oficial de Matematică de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Suveranistele Codruța Cerva și Oana Lovin, amendate penal cu câte 15.000 de ...
Libertatea
:)))) Esti prea pr**t ca sa intelegi.. efectiv.. Meciurile cu Lazio, aparare cu 7 fundasi, si goluri norocoase doar din faze fixe, fotbal ZERO. Meciurile cu Rennes, stat cu fundul in poarta, Arla in forma maxima, ati scapat din nou.. Tzefereul nu joaca nicio idee de fotbal, nu aveti nicio treaba cu fenomenul... dar vezi tu.. Bad Kharma.. constant presiune pe arbitrii, plangi dupa victorii la masa verde dupa ce pierzi lamentabil pe teren, injuri jucatorii la antrenamente, pacalesti fotbalul, atat cat mai tine.. dar la un moment dat se intorc toate astea.. si peste 5 ani, la fel cum a fost si acum 5 ani, nu va mai auzi nimeni nimic de tzefere, acea echipa 'fantastica', care stia doar sa se apere si sa atace la faze fixe, la ce-o iesi! *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Interesantve prostane ca cu aia 10 fundasi pe linia portii cfr are cele mai multe goluri pana acuma... sau or fi autogoluri in dovleacul tau? Esti demonstratia vie a cum o minciuna repetata cu obstinatie de gazetarii care servesc ciobanul poate deveni adevar pentru mintile slabe.
Chiar minte Croitoru. praf in ochi. Adica jucatorii sunt neplatiti si vor sa munceasca. Oau, ce profesionisti! Stia ca petrescu o sa vina cu rezervele ca sa-si menajeze unii jucatori pentru meciul cu Lazzio. A profitat. Deaceea nu a vrut sa amane. Restul este praf in ochi. Daca folosesc tertipuri din acestea, le urez sa rateze "la mustata" play-off-ul, la 1 punct sau golaveraj in favoarea lui Dinamo.
Continua sa te uiti la liga 1 si sa spargi seminte! Vezi in Anglia cat de aglomerat e campionatul! Vezi cum a jucat Liverpool cu un lot de 14-15 jucatori decenti, a terminat pe locul 2 + trofeul UCL! In momentul in care apare Dan capitan smiorcaila, toti ii pupati picioarele, ca stie sa bage 10 fundasi pe linia portii si sa distruga meciurile de fotbal! Va meritati soarta, vai de voi! Suntem ani lumina de fotbalul adevarat, si continuand pe acelasi traseu, ne indepartam tot mai tare! Nu va mai reusi NIMENI un traseu ca Steaua si Rapid in 2006, cand jucam de la egal la egal cu echipele din vest.. acum doar , hop-top, bagam fundu-n poarta si doamne-ajuta ce va iesi!
Leule nu mai valorezi nici 1 LEU, alte echipe nu au avut programu asa incarcat, au avut timp de respiro, pauza, dar ce sa stie taranu ce-i ala sofragu
„***t a platit 6000 de euro in loc sa fi pierdut la masa verde meciul cu CFR-ul, asa cum era normal” De ce era normal să piardă meciul? Ești idiot? Confunzi competițiile? Atât tam-tam pentru un meci n-am văzut din timpurile când își amâna meciurile din campionat FCSb și dădea Dragomir cu pixul pe cerere. :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Simplu ca buna ziua, e la mintea cocosului! Mai ales ca nici o comisie nu se sesizează, nici frf, nici lpf, de zici ca-s mâna-n mană cu infractorul!
CFR trebuia să știe că joacă în Botoșani înainte de meciul european. Cel puțin cei care se ocupă de programări și fac orarul echipei. E vina celor de la CFR.
lasa ca voua va place in play-OUT! ;* In ultimii 20 de ani, au jucat si alte echipe romanesti in Europa, si nu am vazut niciodata asemenea lamentari si smiorcaieli ca nu ii ajuta nimeni, ca nu le amana meciurile din campionat.. Hai xictir!
Pai uitate mai jos ce am zis, daca voiau banii pe golofca exista comisiile aferente si speciale pentru asa ceva sau nu sa auzit la Botosani de asa ceva ??? Deci nu prea merge declaratia lui Croitoru , ca nu au amanat tocmai din motivu neplatii pe golofca, motivu a fost altu , ca cfr-ul era obosita si era animal ranit , au zis ca profita , castiga meciu botosanenii si ajung pe loc 6 ( ii lasa si pe Dinamo afara din playoff si se pozitioneaza si in playoff in cooperativa ci0banului ***).
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.