Alte știri din fotbal
UTA - Corvinul, în runda #6 a Superligii: măsură inedită anunțată de galeriile celor două cluburi » Start de partidă
1
Scandalul merdenelelor a prins și în Superligă! Clubul care s-a prezentat în Piața Amzei
0
Petre Grigoraș nu înțelege ce s-a întâmplat în meciul de astăzi: „Portarul meu dormea...” + imagini cu „tradiția” din vestiar
1
A plecat de la CFR Cluj și solicită o adevărată avere: „Atât am de primit. Am mers la FIFA”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Monza, la startul în noul sezon din Serie A » Echipe de start: pe cine a ales Chivu
0
Reacția lui Michael Carrick, după ce Manchester United s-a făcut de râs în prima etapă de Premier League
0
Bruno Fernandes, după eșecul lui United cu Hull: „Ăsta e cel mai enervant lucru”
0
Se amână debutul lui Rodri la Barcelona
0
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
3
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
3
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
4
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Măsuri de urgență la CNE Cernavodă. Dunărea a ajuns la un minim istoric, ...
Libertatea
Doi salvamari au scos din mare un fragment de dronă la Năvodari, în preajma ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Petrolul continuă să circule în ciuda crizei din Ormuz. Operațiunea secretă ...
Libertatea
Dupa mintea ta e bine sa-ti obosesti o rivala de campionat care se lupta in Europa, puteau bine mersi sa-i reclame la comisii si castigau acolo dreptu, asa ce-au rezolvat , inafara faptului ca au luat 3 p. Defapt nu pentru banii clujului sa jucat meciu asta, ci pentru coalitia satelitilor Ci0banului, ca automat isi vrea echipele blatiste in playoff, poate-poate anu asta castiga si ei titlu. Sau saturat de vice-campioni eterni.
Croitoru asta e prost rau, pai daca nu ai anulat meciu ca nu ti-au achitat pentru Golofca, de ce nu te ai dus la Comisii si simplu, dar macar nu ingreunai situatia unei echipe aflate in cupele europene. Sunt alte metode de razbunare daca tot vroiau banii pe golofca, se duceau frumos la comisii si se plangeau acolo cat voiau. Asa doar i-au obosit pe astia si la ora meciului ii vor calari aia de la CELTIC, daca CFR rateaza primavara europeana , va fii si din cauza acestor moldoveni blatisti.
Ce prost esti, ce legatura are lotu cu tara din care provine echipa, pana la urma , CFR este in campionatu romaniei deci in cupele europene reprezinta ROMANIA, capisci ?? Sau ai nevoie de desen. Daca te cheama Viorel, sper sa nu fii copilul lui Dancila
Pai așa e și la moldoveni...sa moara și capra vecinului...oricum și croitoru asta se vede un fel de Lucescu și el e un zero,o sa ajungă paznic undeva
Sunt in primul rand CLUJEAN, iar in privinta ''claselor'' poti fi sigur ca am mai multa vacanta decat scoala a facut tot neamul tau...
Interesant, ei depindeau de banii de pe Golofca ca sa isi plateasca salariile. Adica dupa 3 luni de campionat ei nu mai au bani de salarii? Astea sunt povesti de doi bani. Nu au vrut sa amane pentru a putea prinde CFRul in momentul in care nu pot juca cu prima echipa pentru ca joi au meci important. Pe de alta parte Petrescu a facut acest tur praf rotind jucatori peste jucatori. Paun si Costache trebuiau sa joace din primul minut. Rondon atacantul fara gol si Golofca omul care nu da gol nici cu poarta goala nu prea au ce cauta in atac. Dintr-o data Arlauskis, care e in forma trebuie menajat si el. Asta in conditiile in care pana la sfarsitul sezonului mai sunt 2 meciuri. Oricum m-a uns pe suflet micimea Botosaniului care dupa un meci cu rezervele CFRului castigat asa la ciupeala dansau hora in mijloc.
Calm ,ciocu ' mic !!!! Echipa a doua a CFR -ului nu a prins o zi deosebita ,se vede ca jucatorii nu au meciuri impreuna , insa marele antrenor de la tara , Croitoru, un fost jucator rudimentar si in prezent un antrenor mediocruc are nu a demonstrat nimic) , ar trebui sa se abtina de la gesturi si comentarii,deoarece daca avea in fata prima garnitura a clujenilor , "botosenii " iar se faceau de ras ,...................cu o "manita"!!!!
Știţi de ce nu am amânat meciul? De oi !
Pai e simplu, n-a inteles Dan Petrescu cum stau lucrurile. Daca vroia amanare trebuia sa dea banii pe Golofca. Iar daca dadea si banii si il lasa si pe Golofca inapoi la Botosani (cum au facut altii) avea si cele 3 puncte asigurate.
Nu vad nici o răutate, sunt atâtea echipe angrenate în cupele europene, vrei sa joci în Europa astea sunt condițiile. Meciuri multe, îți faci lot bun, te pregătești, faci fata bine, nu faci fata revii la anul. Ce atâtea plângeri pentru nimic. Mai iau și un sac de bani pentru asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.