Comentarii (7)
Eduard Antoniu  •  02 August 2020, 00:00

Cu Pleshca pe tusha, normal. Strategic, as zice.

randoome  •  01 August 2020, 23:03
Postat de roja__azul pe 01 August 2020, 22:58

Bai bolovane, termina mă cu dezinformările! Dinamo nu câștigă nimic la TAS, cel mult niste compensații financiare! Și asta în situația în care le-ar da aia dreptate!

***. a trecut imediat o luna si vitanul barzesti nici macar nu are de gand sa mearga la tas pentru ca stiu ca pierd si el vorbeste de avioane. plus ca sunt sanse uriase ca astra sa piarda meciurile la masa verde cu 3-0. ca nu au cand sa joace 2 meciuri pana in 3 august.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

roja__azul  •  01 August 2020, 22:58
Postat de adriann_ pe 01 August 2020, 22:20

Meciul asta pare ca nu conteaza, dar daca Astra calca in picioare turma ciobanului iar Dinamo castiga la TAS, clona becalista ramane in afara Europei. HAI BOTOSANI :))

Bai bolovane, termina mă cu dezinformările! Dinamo nu câștigă nimic la TAS, cel mult niste compensații financiare! Și asta în situația în care le-ar da aia dreptate!

randoome  •  01 August 2020, 22:56
Postat de adriann_ pe 01 August 2020, 22:20

Meciul asta pare ca nu conteaza, dar daca Astra calca in picioare turma ciobanului iar Dinamo castiga la TAS, clona becalista ramane in afara Europei. HAI BOTOSANI :))

cat de prost sa fii sa crezi ca,chiar conteaza pentru ceva meciul asta? se vede si din commenturi ca nu conteaza. pai astra o sa piarda cu 3-0 cele 2 meciuri ramase restanta. doar nu crezi ca are putere clona csu sa bata pe cfr,dar un egal sigur pot scoate.

Trafalet Simfoniu  •  01 August 2020, 22:32
Postat de cpt.ahab pe 01 August 2020, 21:58

Uhrin, un mediocru. Antrenor bun doar dacă-l compari cu Mihalcea. În rest...

Compară-l cu Ventilă . Sau cu Vergil ăla , cum naiba ,, aha Anghelache , îl mai ții minte ? Păi e geniu Uhrin ... Mihalcea e nevinovat , dar măcar stă în ghete în comparație cu *** Ayatollahului ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

adriann_  •  01 August 2020, 22:20

Meciul asta pare ca nu conteaza, dar daca Astra calca in picioare turma ciobanului iar Dinamo castiga la TAS, clona becalista ramane in afara Europei. HAI BOTOSANI :))

cpt.ahab  •  01 August 2020, 21:58

Uhrin, un mediocru. Antrenor bun doar dacă-l compari cu Mihalcea. În rest...