Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
E adevarat ca Budescu a dat cateva exterioare care au ajuns direct la adversar, dar in majoritatea cazurilor el nu avea alta solutie decat pasa in spate, coechipierii din atac fiind ascunsi in spatele adversarilor. O singura data s-a intamplat ca Tanase sa fie liber in stanga, iar Budescu sa nu-l vada si sa dea cu exteriorul in dreapta la adversar. Budescu a facut un meci foarte slab, dar problema adevarata e ca toti jucatorii fecesebisti cu exceptia lui Vlad au jucat foarte prost. FCSB a aratat ca o echipa de play out care se lupta pentru evitarea retrogradarii. Si nu s-a intamplat numai in meciul de ieri, ci in majoritatea meciurilor din acest campionat, inclusiv cele cu Edi antrenor. De ani de zile FCSB este o adunatura de jucatori care joaca dupa ureche, fara relatii de joc sau automatisme lucrate la antrenamente.
Orbii au vazut penalty la acea fază. Dar roșu pentru brutalitate nu au vazut. Fiind orbi...
Dacă etapa viitoare dă doua goluri zice că îl vinde cu cinci milioane, că doar el l-a adus la fcsb și nimeni altcineva.
Becali are dreptate. La faza incriminată, Budescu a vrut sa preia cu exteriorul și a lovit piciorul fundasului! Dacă prelua normal, rămânea singur cu portarul. Dar, la ce arată Budescu acum, ar fi ratat!!
Zise gigistu' ...
lasa ca in alte meciuri a fost viciere in sens invers. Se mai compenseaza. Iti spune Cretu
Un măscărici , la fel ca și alibec. Considerati jucătorii cu mari finețuri tehnice, sunt de nota 2, maxim 3 pe terenul de fotbal. Băieții ăștia, acum 20-30 de ani,nu aveau loc in divizia B ca titulari.Asta spune mult despre valoarea mămăligii 1.
Daca l-ar fi dorit cu adevarat l-ar fi luat. Probabil ca antrenorul de la acea vreme, Sumudica a avut de ales intre Budescu su Alibec. Nu cred ca CFR l-ar fi platit cu 20.000 euro lunar pe Budi !
Pe Dinamo o bate lejer CFR-ul și fără Budescu
Budescu e la apusul carierei.Singurul lucru bun făcut în meciul de aseară a fost scoaterea unui penalty neacordat de Găman. Viciere de rezultat!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.