Alte știri din fotbal
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
0
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Gestul de la conferința României l-a enervat la culme pe Mironică: „Aveau avion de prins? Dacă ajungeam la lovituri de departajare?”
1
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a Românuiei
3
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conteaza, dar esti ina asa hal de prost incat nu poti pricepe. Prostalaule.
Ma prostovane dintr-o familie de prosti nu conteaza ca e nationala sau echipa de club ,conteaza ca am dreptate,iar ce sustii tu este o PROSTIE ORDINARA.Daca aveti oglinda ín casa uitate ín ea sa vezi un prost adevarat.Nesimtitule ce conteaza unde sunt formati jucatorii marocani,habarnistule de ce scrii despre Danemarca,Elvetia a fost vorba ca nu banii joaca pe teren,pricepi ***.Scuteste-ma de alte comentarii fraiere.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** nu conteaza ca e nationala sau echipa de club ,conteaza ca am dreptate,iar ce sustii tu este o PROSTIE ORDINARA.Daca aveti oglinda ín casa uitate ín ea sa vezi un prost adevarat.***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fraier esti tu cu ai tai. Ce treaba are o nationala cu o echipa de club. Danemarca avea nationala buna si mai nimic la echipe de club. Suedia asisderea. Cu ceva decenii in urma Elvetia , care avea bani dar nu bagau in fotbal, avea echipe in prima liga cu jucatori semiprofesionisti si chiar amatori. Tu esti atat de prost incat nu pricepi despre ce este vorba. Ba prostule, jucatorii Marocului nu sunt formati in Maroc. In Franta si prin alte parti.
Ce mai zici fraiere Spania,Portugalia cu cat sunt mai valorosi ca lot sí federatiile mai bogate decat Marocul sí cine a invins,de ce?Tocmai datorita celor insirate de mine,atotstiutorul istet 10 stai ín banca ta fiindca nu pricepi sí sa adeverit ca esti PROST.
Vezi de drumul tau,ideile tale si este important sa fii ISTET .
Ba, tu te contrazici singur.
Auzi nu ma intereseaza parerea ta,nu intelegi nimic esti la nivelul Superligii de Fotbal -Balet.Nu am spus ca nu e nevoie de bani,dar nu banul joaca si poti avea bani daca jucatorul nu are pe teren calitatile enumerate de mine.Nu esti atat de istet cat crezi.
Auzi nu ma intereseaza parerea ta,nu intelegi nimic esti la nivelul Superligii de Fotbal -Balet.Nu am spus ca nu e nevoie de bani,dar nu banul joaca si poti avea bani daca jucatorul nu are pe teren calitatile
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.