Postat de samy_forever pe 02 Septembrie 2014, 10:36

Pe vremea lui mister Vinu , 9inamu a furat-o de la Foresta cu 3-4 ! : )))))))))

4-5

zidane92
zidane92  •  02 Septembrie 2014, 10:58
Postat de ghete.aur.furate pe 02 Septembrie 2014, 10:37

RUSINEA ROMANIEI 1948 neinvinsa prin blaturile Securistului care a furat Ghetele de Aur: Ousmane N'Doye a avut golul de 2-0 în gheată în minutul 30, însă a şutat lamentabil din penalty. În repriza secundă N'Doye , a luat două galbene în trei minute, unul pentru simulare (60) şi unul pentru o palmă dată lui Bărboianu (63). Imediat după ce a părăsit terenul, senegalezul a mers la galeria adversarilor, unde a scandat împotriva Stelei. După cîteva minute, a plecat la vestiare cu un fular al ”cîinilor” la gît. BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT

Blat e atunci cand jucatorul primeste bani sa se dea la o parte.daca N'doye pentru ca e dinamovist si nu a uitat lucrurile si momentele frumoase de la Dinamo s-a dat singur la o parte,ce vina are clubul Dinamo! Daca nu ai inregistrari cum N'doye a trantit meciul in urma unei discutii cu cineva din club,te somez sa termini cu prostiile astea,altfel o sa te trezesti dat in judecata si sa vezi ce o sa ma distrez cand o sa va dea foc la toata satra ghencea!

ghete.aur.furate
ghete.aur.furate  •  02 Septembrie 2014, 10:45
Postat de mariuss72 pe 02 Septembrie 2014, 10:23

Nu discut, doar ii dau peste bot ca sa-si stie locul :)

Peste bot ati luat-o voi de ziua clubului pe 14 mai de la Securistul care a ciordit Ghetele de Aur. Nimeni nu sarbatoreste ziua clubului prin excludere din EuroPA. Sclaveții lui Anghelache.

samy_forever
samy_forever  •  02 Septembrie 2014, 10:40

Pe vremea lui mister Vinu , 9inamu nu facea blaturi asa de evidente ca acum .

ghete.aur.furate  •  02 Septembrie 2014, 10:37
Postat de claudiu75 pe 02 Septembrie 2014, 10:13

Apara Moti!!! Forza Comuna Razgrad!!!

samy_forever  •  02 Septembrie 2014, 10:36

samy_forever  •  02 Septembrie 2014, 10:33
Postat de jim_brown pe 02 Septembrie 2014, 10:30

Si cu toate astea nu a jucat niciodata in CL, cam naspa !

: ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 9inamu = echipa de doi bani !

jim_brown
jim_brown  •  02 Septembrie 2014, 10:30
Postat de unico_biancorossi pe 02 Septembrie 2014, 10:04

echipa din 2000 a fost mai impresionanta decat cea din 2007.

mariuss72
mariuss72  •  02 Septembrie 2014, 10:23

claudiu75
claudiu75  •  02 Septembrie 2014, 10:13
Postat de ghete.aur.furate pe 02 Septembrie 2014, 10:07

Dinamo – Rusinea Romaniei! ____ TSKA Sofia – Dinamo 8-1 Dinamo – Vardar Skopje 2-1/0-1 ALBANIA Nentori Tirana – Dinamo 1-0/2-1 Trabzonspor – Dinamo 2-1/3-3 Dinamo – Levski Sofia 0-1/1-1 PESCARII KR Reykjavik – Dinamo 2-0/2-1 Dinamo – Polonia Varsovia 3-4/1-3 Dinamo – Grasshoppers 1-3/1-3 Dinamo – IF Elfsborg 1-2/1-0 NEC Nijmegen – Dinamo 1-0/0-0 Dinamo – Hajduk Split 3-1/0-3 EL Dinamo – Vorlska 1-2/1-3