Alte știri din fotbal
Stadion nou în România până la sfârșitul deceniului! Când va fi gata arena de 64 de milioane de euro
0
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Asasinatul cu bombă de la Arad. Zeci de mii de euro din averea lui Ioan ...
Libertatea
Danciu a fost si va ramane un mare Stelist.FORZA STEAUA !
bravo faina masina !!
Bravo. Mult succes, Danciu-GOL
Pentru tine, un adevarat iubitor al Loganului (vad ca tot il pomeniti), Mini inseamna masina tare, pentru mine, nu. E o masina frumoasa, perfecta pentru o femeie.
Sunt plecat demult din Romania, de aia si stiu ca e masina de femei, prietene. Numai ele conduc Mini in proportie de 90% !
e cap de serie de masina! piesa serioasa, nu gluma! s'o stapanesti sanatos, danciule!
serios aparat, a meritat si el un asemenea cadou si nu are gusturi rele danciu, sa fie intr-un ceas bun!
Lasa-ma sa ghicesc. Conduci un Logan ca orice barbat viril si parchezi perfect pe locurile de invalizi.
Cica "Ionel Dănciulescu A INVESTIT ieri peste 50.000 de euro" LOL inseamna ori ca pretul masinii trebuie creasca acum ca si-a pus fundul in ea, ori ca se apuca Danciulescu sa care gogosari cu ea la piata pana ce-si scoate banii + profit. Cand e vorba de masina personala intotdeauna CHELTUIESTI nu INVESTESTI.
Pai are dreptate ...la banii lui isi ia mini cooper ? Numa femeile si aia care nu stiu sa parcheze isi cumpara asa ceva :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.