Alte știri din fotbal
U Cluj - Unirea Slobozia, în etapa 23 din Superliga. Startul a fost întârziat
0
Bogdan Stelea, după ce Ilie Dumitrescu a semnat cu FRF: „N-au făcut nimic din ce au promis! Buni la împachetat lucruri”
0
Știai? Singurul club din Superligă care și-a pus căpitani U21 în acest sezon. Nu unul, ci doi!
0
Schimbă Costel Gâlcă sistemul la Rapid după venirea lui Moruțan? » Răspunsul antrenorului
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City - Wolverhampton » Start de partidă!
0
A murit un fost mare jucător al lui Inter Milano și AC Milan
0
Revenire în Premier League? » Arsenal îl dorește pe Julian Alvarez
0
Groenlanda are 10% din populație fotbaliști legitimați și vrea în preliminariile Mondiale! » Răspunsul CONCACAF și replica pentru Donald Trump
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Românul pus pe lista celor mai căutați 10 fugari din Spania s-a predat. ...
Libertatea
Danciu a fost si va ramane un mare Stelist.FORZA STEAUA !
bravo faina masina !!
Bravo. Mult succes, Danciu-GOL
Pentru tine, un adevarat iubitor al Loganului (vad ca tot il pomeniti), Mini inseamna masina tare, pentru mine, nu. E o masina frumoasa, perfecta pentru o femeie.
Sunt plecat demult din Romania, de aia si stiu ca e masina de femei, prietene. Numai ele conduc Mini in proportie de 90% !
e cap de serie de masina! piesa serioasa, nu gluma! s'o stapanesti sanatos, danciule!
serios aparat, a meritat si el un asemenea cadou si nu are gusturi rele danciu, sa fie intr-un ceas bun!
Lasa-ma sa ghicesc. Conduci un Logan ca orice barbat viril si parchezi perfect pe locurile de invalizi.
Cica "Ionel Dănciulescu A INVESTIT ieri peste 50.000 de euro" LOL inseamna ori ca pretul masinii trebuie creasca acum ca si-a pus fundul in ea, ori ca se apuca Danciulescu sa care gogosari cu ea la piata pana ce-si scoate banii + profit. Cand e vorba de masina personala intotdeauna CHELTUIESTI nu INVESTESTI.
Pai are dreptate ...la banii lui isi ia mini cooper ? Numa femeile si aia care nu stiu sa parcheze isi cumpara asa ceva :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.