Alte știri din fotbal
3 detalii de la FC Argeș - Petrolul » S-a accidentat și a izbucnit în lacrimi la marginea terenului
0
Gestul care a lăsat-o pe FC Argeș în 10 oameni: pentru asta a fost eliminat Matos
0
Mihai Stoica îi dă replica lui Dică, după răbufnirea de la TV: „Poți să semeni cartofi”
0
FC Argeș - Petrolul, în runda secundă a Superligii » „ROȘU” după consultarea VAR: l-a lovit pe Papp fără minge!
2
Știri din fotbal internațional
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare ale stadionului
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
2
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
15
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
sundancekid67 vezi-ti tu de Miticia ta, ca voi prea v-ati tiganizat acolo in sud... ati ajuns toti niste brunetzi cu sprancene groase si va mai permiteti sa va dati drept romani ! Traiasca Transilvania !
bine capitanu CADU !! tot asa ! forzzza CFR CLUJ-NAPOCA !
mai dute la mata in piz du li na
sper sa batem 2:0... 1 gol Rusescu si 1 Cadu (autogol) :)) Fortza Steaua!!!!!!!!
pai cu vasluiu cine a furat ? in ala cu Rapidu ? dar in ala cu Dinamo ? (cand ati fost voi dezavantajati) atunci noi am furat ?
Da asa e ai "dreptate" nu e vina lui "arpy" e vina lui mircea sandu si a lui mitica ca ati furat sibiul voi cfr-istii !!! Mai lipsea sa dai vina pe mine !!
in meciurile cu Vazlui si cu Rapid tot arpy a fost de vina ? hai sa fim seriosi .
boiete ti-am mai zis ca am fost facuti de mai multe ori nu doar cu cfr-ul si nu sau vina pe bucuresti . dau vina pe institutile de la bucuresti Lpf CCA FRF ... . daca eream furati doar cu cfr-ul mai spuneam ca-i arpy de vina dar trebuie sa tecunosti ca problema nu-i arpy .... CCA-ul este primul responsabil
ma, habar n-am cine-i Albu ala a tau, dar sibianul wolt e de treaba, chiar amuzant si el...ai si tu dreptate, a cam dat cu batul in balta dupa meciul cu kfr-ul, se lua de arbitrii, ca aia au gresit :)), nu-i asa sibiene?
Lasa-ma ba pe mine tine minte ce iti spun eu acuma . Niciodata sa nu te iei dupa aparante asa zisa civilizatie ca oamenii inspatele adjectivelor ascund numai de fapt limbajul suburban !!! La mine e invers . Nu ma deranjeaza ca Albu ca Zapadu din Sibiu e fan Vasutas dimpotriva e treaba lui dar sa aibe tupeul ca dupa meciul cu vointa SIBIU sa-si critice orasul si sa-i laude pe hortisti asta e incredibil parca mi-a bagat o sulitza in coapse !!!! Mama lui deOAGAR !!! Woltt-ul dadea vina pe Bucuresti daca poti sa crezi !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.