Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Derapaj de neacceptat al lui Unai Emery! » Ce a putut să-i facă lui Tielemans e incalificabil
0
Titularul de la FCSB a ieșit în față și a spus lucrurilor pe nume: „De ceva timp trebuie să ne trezim”
0
Final de drum?! Panduru l-a pus la zid pe fotbalistul FCSB-ului: „Toată viața a făcut asta”
0
AS, după victoria eroică a lui Celta: „Radu a apărut proeminent doar în fotografia victoriei” +notele primite
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
CFR VA CASTIGA CAMPIONATUL...ASTA E....macar daca ar face ceva in EUROPA ,tot ar fi ceva .....dar tare mi-e teama ca vor face ce a facut OTELUL........
Foarte bine.Provincia va castiga in urmatori 10 ani campionatul iar voi mitici ciuciu,scrieti in ziarele voastre de sport numai de steaua,ba in sus ba in sos ba mai laq stanga ba mai laq dreapta sau Gigi incolo si incoace.......sunteti iin stare sa scrieti de steaua si de becale pe ce parte stau pe colacu de la buda.HAI CFRE locu 1 si U locu 2 restu la anu si la multi ani
mare matematiciani sunteti acolo in miticesti vaaaaaaaaaiiiiiiiii
Cainii latra, oile behaie, vacile au innebunit CFR merge inaint!
oare au calculat mult astia sa ajunga la concluzia ca daca ai 5 p avans in clasament ai prima sansa la titlu ??? la ce joaca ceilalti..n-am emotii,iar Porumboiu a devenit cel mai penibil..vasluiul a punctat la "artistic"..doar ca fotbalul e pe goluri..nu e patinaj artistic..
hahaha..2 posibile offside-uri contrabalanseaza un 11 m neacordat in min 84 !?! esti genial !!! poate si un aut contrabalansa acel 11 m ..daca e pt adversarii CFR-ului,de ce nu ??? cat de penibili pot fii unii !!!
cfr are prima sansa, e clar dar cu jocul prestat pana acum nu o sa mai stea mult pe locul 1! steaua si vaslui si rapid se vor bate pana la final cu cfr, la dinamo s-a spart ulciorul la fel se va intampla si cu cfr au fost avantajati si au avut noroc insa cand vor incepe sa piarda un meci vor fi de neoprit:))veti vedea! campionatul se joaca pana in ultimele 2 etape dar e clar ca cfr au prima sansa si nu prin prisma joculi ci a diferentei din clasament.
Auzi, Alpin. Asta vrea sa-i iei viata! :)
get a life!
de acord...Tudor e un zero barat ca arbitru, dar are freza de Pitt, ce sa ii faci? dar doua offsideuri eronate in situatii bune ptr Vaslui contrabalanseaza! dar nu uita ca CFR ramane prima la greseli PRO ale arbitrilor !!Ce sa faca CFR la Vaslui cu un om in plus, un meci intreg aproape? sa inchida campionatul printr-o victorie! era greu? n-au mai spart astia zidul? :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.