Alte știri din fotbal
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele de start
0
Florin Niță, prezent la antrenamentul echipei din Liga 2
0
Prima echipă care îl vrea pe Ricardo Matos, fotbalistul-revelație de la FC Argeș
0
Rapidistul Bogdan Ungureanu, dorit de altă formație din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Încă o vedetă și-a anunțat plecarea de la Real Madrid: „Bernabeu va fi mereu casa ta”
0
L-a vrut Inter pe Patrick Vieira înaintea lui Chivu? » „Am avut discuții, pot să confirm... dar eu am ales să rămân”
0
Cristi Chivu, desemnat antrenorul sezonului în Serie A! » Cel mai bun jucător vine tot de la Inter
0
Ce echipă ar urma să antreneze Andres Iniesta
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
bai jesepeilor...aveti grija cu titlurile astea ca nu va luati mielul de paste si muriti naibii de foame...cum "cine are ochiul mai format?"...becali, ce naiba nu va e clar...vine acum il ciobandante prin redactie si face instructie cu voi...pai ati uitat ce c.r trebuie sa pupati?
intrebarea e: care are ochiul maro mai bun?
Intrebarea mai potrivita ar fi: Care dintre cei doi au buzele mai tuguiate?
1. NOROC de REGHE si de neamtzul lui, preparator fizic. 2. Daca pleaca Reghe, astia doi din articol vor ajuta pe oier sa busheasca Steaua. 3. TIMISOARA si VASLUI au terminat pe 2 mereu din cauza hotziilor arbitrilor si a mizerieri FRF-LPF. NU numai IANCU-hipopotamul a fost vinovat.
Ochiul maro stie toata lumea cine il are mai format dintre cele doua fetite
Nu stim care are ochiul mai format, insa stim cu totii ce caracter au. De sclavi ordinari. Unul se declara anti Steaua, iar celalalt spunea ca mai bine traieste intr-o cutie de carton decat sa mai fie "subordonatu'" oierului... si, totusi, iata-i pe amandoi cum ling in locul unde au scuipat!
Dintre astia doi!? Eu il am! Le dau lectii la amandoi despre fotbal!
Nu comentam priceperea MM-ului la fotbal, el se pricepe la toate si nu nimereste nimic. Dar cum sa iei pe unul ca Stanciu, un rahat cu ochi? Asta a fost ziarist, se vede dupa faptul ca este agramat si faulteaza grav limba romana, dar nu are merite deloc baiatul. L-a demis pe Ignacio, dar l-a avut pe Adi Popa la Vaslui si i-a zis lu' Porumboiu ca nu e bun, sa nu-l tina, si a ajuns Popa la Steaua, unde nu prinde echipa de bun ce e, bai Stanciule Rahat. Despre merite la Timisoara: ZERO! Pai Iancu facea tot acolo, asta era un atarnator.
mai bine il pune gigi migi pe DUMBZILLA scouter si asa sta toata ziua in vizuina lui si se uita la porno...mai tufleste un comentariu pe gsp din cand in cand ...odata la 10-15 minute :)))))))))
astia-s doi la leu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.