Alte știri din fotbal
CFR Cluj, DEZASTRU financiar: datorii de peste 25 de milioane de euro, doar 10.000 de euro profit pe transferuri!
0
Salariul pe care îl va avea Gică Hagi la echipa națională » Toate cifrele contractului: bonusuri imense pentru „Rege”
7
MM Stoica are un favorit pentru banca României » NU este Gică Hagi! Contrazis imediat în direct: „Nu există altul mai bun”
2
Declarație curajoasă la FCSB: „Sper să ajung și mai sus decât a fost Mirel Rădoi”
0
Știri din fotbal internațional
Scene curioase în conferință: s-a infiltrat și l-a avertizat pe selecționerul Argentinei: „Vreau să fii pregătit!”
0
Corriere della Sera dictează o revoluție în Italia: „Adio celor peste 30 de ani! Italia reîncepe de la acești patru”
0
Marele Fabio Capello demolează fotbalul italian: „Este doliu. Trăim o tragedie și aici nu demisionează nimeni!”
0
Haos în Kosovo după ratarea Mondialului! Jucătorul-cheie, acuzat că a VÂNDUT meciul Turciei
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ambuscadele care i-au lăsat fără cuvinte pe instructorii aliați: cum au ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Ori a ratat, ori a semnat un contract avantajos, *** ? Bai ***, ***, intr-un articol scrieti intr-un fel, in altul scrieti contrariul ! Chiar atat de *** puteti fi ??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu avocatii lui jiji '' au fost tavaliti si calcati in picioare de talpan'' .. ci insasi Justitia romana si clubul steaua !! , cu largul concurs a lui gabriel oprea - numit viceprim ministru in 2013 , george maior ... si judecatorii iccj :https://evz.ro/sri-la-nivel-inalt-locul-in-care-stateau-la-masa-judecatori-iccj.html , legaturile stranse dintre maior si oprea fiind denuntate de tiberiu urdareanu in 2014 !!Cat priveste armata ... a incercat in repetate randuri sa anuleze marcile de puse de SC Fotbal Club Steaua București/actuala FCSB la osim in 2006 , la tribunalul bucuresti in 2011 , la apel in 2012, TOATE ACESTE INCERCARI repetate fiind respinse ... pana cand in 2013, dupa respingerea apelului .. dosarul ajunge la iccj !!de notorietate fiind ura dintre jiji si oprea , precum si petrecerile lui oprea cu maior si judecatorii iccj .. nu e de mirare ca iccj , admite recursul CSA !!!substituindu-se instanţei de apel. !!!iccj recunoaște că prima marcă înregistrată la osim e cea a SC FC Steaua SA. Recunoaște și că CSA a motivat, atunci când și-a înregistrat ulterior marca, că „cele două mărci pot coexista”, pentru că sunt „domenii sportive distincte”. Problema cea mare, susţine iccj e că, după un deceniu de la înregistrarea acestor mărci, au descoperit, în sfârșit!, că ele „sunt atât de similare, încât pot fi confundate”.
Am văzut că un "deștept" de la gsp(Răureneeee)i-a luat înterviu impresarului lui Planici,să își dea ăla cu părerea despre fotbalul românesc și meciul Stelei cu Topola.Răureneee să fie vorba și de ceva cașcaval sârbesc de la impresar???
Sarbul sa nu creada ca Romania e tara lui papura Voda.
Cine la sfătuit pe sârb l-a prostit.Ai contract,stai acolo și respectă contractul.La anul după expirarea contractului urmează și suspendare pentru perioadă de contract neonorată.O să fie falit sârbul,iar hrana o s-o procure probabil din gunoaie(nu giulești)și o să simtă că prostia se plătește.
Mesajul de jos era pentru Coana Mare Alice, desigur.
Auzi, Coana Mare, exista vreo decizie a clubului pe care nu esti dispusa sa o comentezi? Unde ai facut studiile de management, la CEPECA? Trimite-le bre, CV-ul, sa te coopteze in staff, le faci un bine, ca o sa aiba si ei, in sfarsit, pe cineva intelept la conducerea FCSB, poate cine stie, ramanem pe primul loc!
Ce avocați are gg ma prapaditilor...aia tavaliti și călcați in picioare de Talpan?
E clar, Planici a gresit. De fapt, agentul care l-a invatat gresit sa plece. De data aceasta avocatii lui Gigi si-au facut treaba bine, au stiut ce sa scrie in contract. Imi pare rau de Planici, insa Gigi are dreptate. Probabil ca se va intoarce.
deocamdată-i pe zero, de cinci luni. că-i șmecher
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.