Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a fost criticat în direct la TV după prezentarea lui Talisson: „Este o poză nepotrivită. Ar fi bine să o scoateți”
0
Decizie de ultimă oră a FRF, după tragedia suporterilor de la PAOK
0
Transfer blocat » Unde s-au împotmolit negocierile pentru titularul Rapidului
0
Amendă drastică pentru Csikszereda » Comisia de Disciplină a luat decizia
0
Știri din fotbal internațional
Chelsea a anunțat oficial despărțirea de cel mai bine plătit jucător
0
Surpriza uriașă din Alanya: ce am găsit acasă la Ianis Hagi » „Prințul” captiv în raiul pensionarilor
0
Ziua decisivă în Liga Campionilor » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
Înainte de FCSB - Fenerbahce, Fred și-a amintit de Mircea Lucescu
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Rotare dacă tot ești pe apărare ia-l pe Dan Petrescu. După câte știu nu este prea ok acolo, și scutește-ne cu Papură ca te băgăm în savarina mamei tale. Lasă-ne cu astea căci Craiova nu este a ta și a soției tale. Treziți-vă! Se poate să aveți probleme cu fani dacă ne mai iei la mișto cu deciziile astea
Man nu vine nici dracu după regulile lui Rotaru! Serios eu nu înțeleg cum Reghe a acceptat asta, după mine Reghe este jos de tot. Cred că va pleca repede și de la Arabi, nu mai este ce a fost. Îmi place că este ofesinv ca antrenor, dar slab. Nu au mai citit nimic în ultimi ani acești antrenori, nu se uită la meciuri tari probabil sa vadă cum se joacă. Și frate nu iau odată modelul Anglia, Germania Spania sau chiar Italia ca dacă te prind te umilesc. La noi este sa dăm gol și am uitat ce spunea acuma ceva timp Oliver Kahn marele portar. Noi trebuie sa dam cu un gol mai mult, chiar dacă echipa adversă este ajutată de arbitru fiind gazdă. La noi este sa dai un gol și să te pituli în poată ca un fel de zid. Au luat modelul Dan Petrescu z dar la CFR s-a și investi bani grei sa aducă ceva
Când vrei performanțe cauți mai mult. Bla ce a arătat Reghe era puțin mai bun, dar nu la ce ma așteptat eu. Din păcate s-a văzut valoarea lui când a acceptat ce a vrut Rotaru. Nu se face asta dacă ești antrenor mare, iar Neagoe este de supraviețuit. Da prea mare preț pe apărare, și sa nu uităm că pregătirea în vară a făcut-o el. Nu trebuia sa iei niciodată un egal cu Galați venind din liga a 2-a. Asta arată că nu ști să desfaci nici o echipă mică.
Plecarea lui Reghecampf este fix pagubă în ciuperci ! Craiova are nevoie de un antrenor străin, după modelul de la CFR.
Eu tot nu înțeleg de ce a fost schimbat Dl. Neagoe? Cu ce a fost mai bun Dl. Reghekampf? Cum a crescut randamentul echipei? Evoluțiile echipei au fost la fel de oscilante, dacă nu, mai oscilante decât pe vremea D-lui Neagoe (care, să recunoaștem, rdresase echipa, în bună măsură, făcând-o foarte competitivă).
Napoli cred ca este liber
Pai inseamna ca iar are chef de fotbal dl Carrrtzu!! Ca se lasase ... iesise din fenomen, satul fiind de asta dupa o viata de fotbal! Da' sa nu cumva sa-l intrebe cineva ceva, ca imediat stie ce si cum trebuie facut, chiar daca atunci cand era Presedinte nu prea a reusit sa performeze! Sorine, Sorine ...
Voi craiovenii de ce l-ati angajat pe acest om care pleacă după 7 etape? C-un e posibil sa va dea țeapă în halul asta? Îl consider un antrenor mic care aleargă după bani. Voi trebuie sa angajați caractere, nu antrenori cu probleme familiare.
mitrica... arăți că un ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Titlu clickbait! Gogoasa scrisa de acest "paria" al jurnalismului, marinescu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.