Alte știri din fotbal
Mihai Popescu, după eșecul 0-4 din amical: „Scorul e mare, dar ne interesează mai puțin”
0
Mihai Stoica a găsit un motiv de optimism și în 0-4 cu echipa lui Olaru: „El a fost cel mai bun de pe teren”
1
Mihai Lixandru pleacă de la FCSB și semnează cu noua echipă: „A cerut să nu joace azi”
3
Câte bilete s-au vândut la Supercupa României de la Craiova + Explicația FRF pentru prețurile duble la tichete
0
Știri din fotbal internațional
Mexic - Anglia, în optimile de finală ale Campionatului Mondial » Vremea dă peste cap startul jocului
0
Neymar, devastat! Cum a fost surprins, în timp ce Haaland și colegii „vâsleau” în fața peluzei
0
Jocuri în culisele Mondialului! Americanii descriu schema prin care Trump l-a salvat pe Balogun de suspendare
5
Haaland și Generația de Aur » Norvegia răpune Brazilia și se califică pentru prima dată în sferturile Campionatului Mondial!
22
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
7
O româncă plecată la muncă în străinătate acuză primăria, cu care este ...
Libertatea
Cea mai frumoasă poveste din fotbalul românesc: dubla lui Răducioiu și cele ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
La 25 de ani, o ingineră din România dezvoltă un model de inteligență ...
Libertatea
Pseudojurnalistii astia nu stiu nici macar unul de altul.. Putin mai jos, pe aceeasi pagina, un alt "ilustru" scrie ca Neagu e "cel mai în formă stelist" si pentru ca e "in forma", va fi imprumutat la Pandurii!!..:))) Oare ce antrenor ar renunta la Neagu, "cel mai in forma", cand constata ca ceilalti 2 mijlocasi adusi acum, fie nu sunt inca pregatiti (Muniru), fie n-au ajuns inca la echipa (Tahar)??!!! Mai degraba l-ar da Steaua inapoi la Pandurii pe Breeved!..:)))
lali, hai bag-o si p'aia cu "ros-albastrii ... campiooniii , campiooniii din mureeesss , oleee olee olee" ! vezi ca-ti sare mustata pãcãliciule, de la atatia "campioni ros'albastrii" !
Dar cu bac-ul ce-ai avut?
hai cu ATACANTUL ACELA "DE MARE VALOARE" pe care ni l-ati tot promis ! echipa e pilaf pardaf din punctul meu de vedere la fel ca si conducerea tehnica & administrativa ,iar cel mai praf este bigi gecali !
Da, intre Tahar, Muniru si Breeveld, Radoi ii va alege pe Filip si Neagu!
de unde pana unde va fi imprumutat neagu bai ***? Mintiti cu nerusinare, el era moneda de schimb cu anton, dar in pregatiri a fost mijlocasul central folosit cel mai mult.Va fi titular clar in debutul asta de sezon, probabil alaturi de muniru
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.