sylviu_dinamo  •  26 Februarie 2011, 18:57

gtafan  •  26 Februarie 2011, 18:38

Ma rog, am gresit.Grigore si Moti au jucat bine in a 2`a repriza, nu in prima!!

gtafan
gtafan  •  26 Februarie 2011, 18:36

Bebe nici nu s`a vazut pe teren cand l`a schimbat pe Cap de Zmeu in a 2`a repriza.Torje nu a fost nici la 30% din capacitatea sa, Vladut nu a avut timp sa arate nimic in alea cateva minute jucate.Danciulescu a ratat mult si a fost unul dintre cei mai slabi jucatori de pe teren.Totusi fata de Liviu Ganea a mai aparut la finalizare.Si sa ziceti daca nu sunteti de acord cu mine:cel mai bun meci facut de 26 in acest sezon :))

gtafan
gtafan  •  26 Februarie 2011, 18:32

Meci slab pt. Dinamo.3 puncte in clasament, dar evolutia de azi ma ingrijoreaza.Nu inteleg de ce Andone a vrut tineri in lot daca joaca tot cu Danciu, Boredeanu, Bebe si Melcul, care a dat gol azi, dar care nu e solutie pt. viitorul lui Dinamo.Oricum Alexe si Kone au fost cei mai buni de la noi.Bakaj in 15 min a jucat mai bine decat toti in afara de Alexe si Kone.Grigore si Moti au jucat bine doar in prima repriza.Balgradean a jucat destul de bine, nu prea a dat emotii cand a iesit pe centrari.Rubio nu a ajutat cu nimic atacul, iar in aparare el si Grigore au fost depasiti prea usor de Curelea la ultima faza din prima repriza.Bordeanu a fost un dezastru

aldo_m
aldo_m  •  26 Februarie 2011, 18:31

am avut tot timpul din lume sa observ ca steaua CASTIGA MEREU LA CRAIOVA IN ULTIMILE MINUTE ,am avut tot timpul din lume sa observ ca si pandurii fac figuratie cu steaua ,ASTA O SPUNE UN SUPORTER PATIMAS PT UN TOLONTAN LA FEL DE PATIMAS PT STEAUA ,ma bucur ca ai lasat politica si ai revenit la fotbal dar prea arati pe fata ca esti stelist ,putina discretie nu strica

flafy
flafy  •  26 Februarie 2011, 18:12

peste iarna au avut loc multe schimbari bune la Dinamo: plecarea anumitor fotbalisti,rezolvarea problemelor in aparare,intinerirea lotului...dar cu toate aceastea Dinamo in meciul cu Sportul a jucat mai prost decat o facea in turul campionatului sper ca meciul cu Sportul sa fi fost o intamplare si faptul ca a jucat prost sa se datoreze terenului....pt ca daca cu Sportul abea castigam cu 1-0 ce vom face cu Otelu,Poli,Rapid...oricum cred ca primul 11 a fost gresit...mai ales in atac unde danciulescu nu ar trebuii sa fie titular deoarece a avut multe ocazii si a ratat mereu...ar trebuii ca in atac sa fie L;Ganea si Paun

bboydflo
bboydflo  •  26 Februarie 2011, 17:56

lasand la o parte scorul, echipele, simpatia pentru o anumita echipa. gsp incepe sa arate mai profesionist. va felicit. toti au observat noul design, mult mai bun si am ales sa postez comentariul aici pentru ca si articolul e la fel de profesionist, macar ca abordare. tineti-o tot asa!

teleghidat
teleghidat  •  26 Februarie 2011, 17:56

arbitraju mi s'a parut destul de bun...cat despre gol...a fost anulat corect

andreidh
andreidh  •  26 Februarie 2011, 17:03

nu am sa inteleg de ce lumea comenteaza arbitrajul...daca a anulat omul un gol pentru ofsaid si chair a fost nu vad cu ce altceva a gresit...am ajuns sa ne uitam la cum se arbitreaza...si numa pe iei sa dam vina..scor echitabil dupa ocazii si cum s`a jucat..

alex_cainele
alex_cainele  •  26 Februarie 2011, 16:55

Punctele, alea conteaza. Mai ales daca etapa viitoare stam cu Pandurii(daca stam noi, toata lumea sta). La fel important e ca n-am luat gol. Poate incet incet dispare si Bordeanu. Pana atunci pe astia-i avem, cu astia defilam...