Comentarii (21)
reddogsv
reddogsv  •  28 Februarie 2011, 14:05

Bordeanu ,,pluta'', a gresit ca un incepatorşi daca era alta echipa nu mai rata,asa Truta a dat in plopi! Griogore a gresit si le dar e tanar si mai merita sanse.Cu regret pentru Danciu dar ar trebui sa ia o pauza scurta de la titularizare..ca la experinta lui..sa ratezi asa niste OCAZII ...Rubio e rudimentar si nu il ajuta nici fizicul....Acum a vem probleme si cu atacul si cu apararea pentru ca inca nu s-a rezolvat si nu se va rezolva curand. Un meci mai tare ar da adevaratul verdict asupra potentialului echipei...deocamdata e prematur...Ze Diabate in locul lui Bordeanu...Craciun il locul lui Rubio.Bakay titular daca tot l-ai luat....speranta moare ultima ...V.Munteanu titular pt forta.

redbuldog
redbuldog  •  28 Februarie 2011, 10:13

Reconstructie..intinerire..model german!?Ca se vrea o cred,dar de putut e cam greu,atita timp cat jumate din titulari..Bordeanu,C/V Munteanu,Margaritescu,Patrascu,Danciu si-n perspectiva Dolha,Mehmedovici sunt aproape sau sariti de 30 de ani..Ando forteaza tineri caci numai asa se vor vedea rezultate ulterioare..!

mircea_deca
mircea_deca  •  27 Februarie 2011, 09:38

dinamo...o echipa de 2 bani.....

florinch
florinch  •  27 Februarie 2011, 08:39

Tu ai vazut alt meci?Nu ai vazut ca mai mereu "Bricheta" dadea fault in atac atunci cand Dinamo pasa lung spre varfuri si,din contra,dadea fault pentru sportul cand acestia atacau la fel?Si asta s-a intamolat de vreo 7-8 ori,mai ales in prima repriza.

cristi_damian1981
cristi_damian1981  •  27 Februarie 2011, 08:36

Un meci "de pregatire"reusit !!nu am mai luat gol,ceea ce este foarte important,eu spun decat sa luam 3 si sa marcam 4 mai bine marcam 1 si nu luam deloc !!!pt inceput sunt multumit!!

ciupi0812
ciupi0812  •  27 Februarie 2011, 06:56

din intreaga partida sportul - dinamo am retinut atractiva disputa dintre poli si gaz metan!

carol_k
carol_k  •  27 Februarie 2011, 02:45

Felicitari lui Dinamo dar domnule Tolontan dvs ati notat jucatorii ? Mai tineti seama ca multi dintre noi sintem angrenati in jocul EF si dezavantajati o mare parte notand "din burta: jucatorii...lui Bakaj i-ati dat 7 pe 16 minute in care nu a aratat mai nimic...La Timisoara Zicu a luat 8...Notarea ar trebui sa aiba un sistem unitar de apreciere per fiecare jucator al etapei pentru ca acel concurs sa fie cinstit si nu banuit de blaturi si interese.

adi-das
adi-das  •  26 Februarie 2011, 22:21

hai DINAMO!

d3ll
d3ll  •  26 Februarie 2011, 21:11

un tam-tam facut aiurea asupra arbitrajului, o monstra ca fotbalul romanesc se alimenteaza doar prin ura si scandaluri din ori ce chestie minora...nici bine nu a inceput campionatu am si avut un scandal pandurii-orelu 0-3 toti "ciobani" isi dau cu parerea ca a fost blat ca nu stiu mai ce ca .... ca vor plati inante de meciu cu dinamo, ca nu stiu mai ce... al 2-lea meci rapid-unirea scandal la coman acum al 3-lea meci o faza in careu cu balgradean sportu cere penalti si se face atata haz de necaz...PE BUNE IN ANGLIA,ITALIA,SPANIA,,BULGARIA chiar si in ALBANIA nu e atata scandal pe tema arbitrajelor cum este la noi avem N TV cu profil sportiv toate dau doar scandalurii SA VA FIE RUSINE

fotbalfan
fotbalfan  •  26 Februarie 2011, 19:10

chiar nu inteleg de ce comentati arbitrajul ?!? toata lumea stie ca CFR e cea mai ajutata echipa! asa a fost si asa va fi mereu! nici nu are rost sa mai discutam, ne pierdem doar vremea! mai bine despre copilarie sa vorbim....