FOTBAL  »  Superliga  »  FCSB

VIDEO EXCLUSIV Cătălin Straton, criticat la GSP LIVE de un fost antrenor de la Dinamo: „A zis-o din frustrare!” » MM Stoica l-a taxat imediat: „Ai încheiat perfect micul și nervosul tău discurs matinal”

Articol de GSP - Publicat luni, 21 septembrie 2020 13:56 / Actualizat luni, 21 septembrie 2020 17:19

Florin Bratu (40 de ani) a fost prezent la GSP LIVE și a analizat transferul portarului Cătălin Straton (30 de ani), de la Dinamo la FCSB.

Fostul atacant l-a certat pe goalkeeper pentru declarația dată după debutul la FCSB (n.r- „Steaua este cea mai bună echipă, aici e cel mai bun grup din România. Mă bucur mult că am ajuns la Steaua”) și spune că el nu ar accepta să antreneze la echipa roș-albastră.

VIDEO Florin Bratu: „Straton a greșit când a spus că FCSB este cel mai mare club din România”

Cătălin Straton are experiență datorită vârstei. În trecut, nu apărea la echipele la care fost, dar la Dinamo a arătat că poate fi o soluție. Acum s-a dus la FCSB... La Steaua s-a dus? Noi îi zicem FCSB. A dat o declarație nefericită, că e cel mai mare club. 

Probabil a făcut-o din frustrare sau răutate. A fost la un club ca Dinamo și nu trebuia dată. Eu am spus că nu o să antrenez la Steaua. Și dacă mă sună nu antrenez! Să crezi asta”, a declarat Florin Bratu la GSP LVE.

Mihai Stoica, replică acidă

Mihai Stoica a văzut declarația dată de antrenorul Concordiei Chiajna și l-a taxat pe acesta printr-un mesaj postat pe Facebook.

„Florin Bratu îl ceartă pe Straton. Zice așa: «A dat o declarație nefericită că FCSB e cel mai mare club, aici probabil din frustrare, din răutate. Pentru că a fost la un club ca Dinamo până acum o săptămână, trebuia să nu o facă. Și eu am spus că nu o să antrenez niciodată la Steaua. Și dacă mă sună, nu o să antrenez».

Zic și eu așa: «Nu te sună! Deci ai încheiat perfect micul și nervosul tău discurs matinal. Nu o să antrenezi»”, a fost mesajul lui MM Stoica.

Citește mai multe știri despre FCSB: 

Mihai Stoica, entuziasmat de transferul lui Straton: „A fost mană cerească!” » Cum îl apară pe portar: „Doar boul e consecvent”

Mihai Stoica, replică acidă pentru Ciprian Marica: „Cum poate fi deranjat?! Poate nu știa asta”

Citește și:
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru fiica ei!” + Înregistrare audio ȘOCANTĂ cu soțul-primar: „Ce p*** mea îi trebuie competiție?”
Special
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru fiica ei!” + Înregistrare audio ȘOCANTĂ cu soțul-primar: „Ce p*** mea îi trebuie competiție?”
Bun prieten cu Lucescu, Gigi Becali comentează cumpăna selecționerului: „Nu știați?”
Nationala
Bun prieten cu Lucescu, Gigi Becali comentează cumpăna selecționerului: „Nu știați?”
„Mamă, e ceva incredibil aici!” » Ce echipă din Liga 1 i-a furat inima antrenoarei-patroană din România
Superliga
„Mamă, e ceva incredibil aici!” » Ce echipă din Liga 1 i-a furat inima antrenoarei-patroană din România
Intră la negocieri pentru numirea lui Olăroiu pe banca tehnică
Campionate
Intră la negocieri pentru numirea lui Olăroiu pe banca tehnică
Chef Florin Dumitrescu deschide primele două restaurante proprii
Profit.ro
Chef Florin Dumitrescu deschide primele două restaurante proprii
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Adrian Porumboiu, dezlănțuit după Turcia – România: „Vrem să batem cu ăsta? Nu ți-e rușine, porcovane?”

„Imigranții l-au băgat în comă în 5 minute!” » Neamțul celebru din România critică DRASTIC Germania: „Acesta e adevărul! Sunt creștin, nu vreau să fim țară musulmană”


Comentarii (17)
sirius8121955
sirius8121955  •  21 Septembrie 2020, 18:22

Bratule fii linistit cine si-ar un antrenor de "valoarea" ta ???!!! nici ca secund macar, pentru dinamu, da ai fi potrivit, vorba ceea omu potrivit la locu potrivit!!!

andrei.f
andrei.f  •  21 Septembrie 2020, 18:04

Noii steliști au confirmat, restul e can-can. Investiția va fi recuperată cu vârf și îndesat în grupele EL !

spion_kop
spion_kop  •  22 Septembrie 2020, 11:13

imi amintesc de vtemurile cind *** ***)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Vezi toate comentariile (17)
Comentează