Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
3
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
1
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Știri din fotbal internațional
Inter - Pisa, în debutul etapei #22 din Serie A » Cristi Chivu, față în față cu Marius Marin
0
Căpitanul lui Dinamo Zagreb, surprins de un jucător de la FCSB: „Cel mai bun”
0
Nu e „Dibu” Martinez » Gazzetta dello Sport dezvăluie adevărata țintă a lui Cristi Chivu la Inter
0
Derapaj de necrezut al lui Unai Emery! » Ce a putut să-i facă lui Tielemans
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
Cum sa nu fi fost „o echipa de pluton”daca are un antrenor de pluton!Șucu a cheltuit multe milioane aducând jucatori,dar ce folos daca a adus un antrenor care n-a câștigat nici un trofeu in 20 de ani de când e p-aici!
Amice, ala joaca la " becie" nu în atac. Și încă ceva, dacă Bergodi nu era capos și ii folosea pe Morais și Grigore alături de Sapunaru și Braun ,atunci avea cea mai buna apărare din liga I. ( Milan sau Juventus au câștigat titluri atat în Italia cat și în Europa cu apărari avand o medie de 39-40 de ani) . Anul trecut, fără acel meci pierdut 3-7 cu Farul , apărarea era pe primul loc. Atunci nu avea 3 jucatori buni în atac, ci doar unul. Acum a avut atac dar și un mare ghinion , ca 2 din cei 3 atacanți ( aflati în mare forma de se speriase Gigi valiza) sa se accidenteze ( nu pt doua saptamani) ci pt 4 luni. Mai pune-l alături și pe acel belgian care și el era în forma și iată de ce a căzut echipa.Mare ghinion . Anul trecut l-a avut pe Papeau accidentat 5 luni și pe Mutu antrenor cu frână de mana trasa.
Exercitiul vostru este stupid. E ca si cum echipa ar fi jucat in 9. Si faceti clasamentul asa. Relevant era daca ii scoteati si de la Fcsb pe Olaru si Coman si de la restul pe primii 2. Bineinteles ca se vede ca lipsesc cei 2, dar fara ineptii.
“… alb-vișiniii au rămas fără niciunul dintre…” Bai, voi chiar ati mers la scoala!? Pai daca a ramas fara niciunul, inseamna ca ii are pe amandoi, nu!? :))
Principala cauza este ca SAPUN nu mai poate ....!!!!
Pai ți au demonstrat cu cifre! Ce vrei mai mult? Sa ți bage furculița în ochi??
Cauza principală care a prăbușit Rapidul: a venit Crăciunul, și cardul este la Doamna Sucu. Reveniți in 15 februarie, va rugam.
Mai are cineva incredere in analizele gsp ?! Poate doar vreun cioban !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.