Alte știri din fotbal
MM Stoica, mesaj tranșant după titlul Craiovei: „Mulți m-au întrebat asta” » Ce a spus despre Dinamo și Rapid
0
Gigi Becali și-a ironizat un rival în direct la TV: „Când vorbiți cu el, întrebați înainte: «Câtă șampanie ați băut?»”
0
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
Știri din fotbal internațional
Denzel Dumfries dezvăluie rețeta succesului: „Asta ne-a cerut Chivu și a fost inflexibil!”
0
Wolfsburg nu a profitat de avantajul terenului propriu la baraj și riscă retrogradarea din Bundesliga
0
Îngrijorare pentru Neymar! » Accidentarea e mai serioasă decât a comunicat Santos
0
Maurizio Sarri pleacă de la Lazio, dar rămâne în Serie A
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
NADIA COMANECI , ILIE NASTASE , SIMONA HALEP ; GHICI DACA UNUL DIN EI A OCUPAT MAI MULT SPATIU IN PRESA ROMANEASCA DECAT DENIS ALIBEC ?
Unde te uiți tu, mă? Ce treabă ai tu feisbucu și computerele în gemeral, că pînă și Cortana s-a scîrbit să stea de vorbă cu tne!!
Nu trebuie sa fim rautaciosi. Ne place sau nu Alibec, el trebuie ajutat sa-si revina. FCSB a gresit, si greseste in continuare, strangand jucatorii mai valorosi din campionat, tactica patronului fiind slabirea adversarilor. Tactica este de 2 ori pacatoasa. Slabind adversarii n-ai cu cine te bate in campionat si, avand o trupa atat de mare, raman in afara terenului multi jucatori, pentru mult timp. De aici, declinul, pentru multi dintre ei. Tot asa se explica si zecile de accidentari din ultima vreme.
Moldovene, de fiecare data cand ma uit la facebookul tau, mor de ras, esti unitatea de masura a prostiei omenesti, dar imi trece rasul repede cand realizez ca votul tau e egal cu al meu.
o epava ca aluibec va ramane epava pe veci
alibec este slab, nu a invatat nimic din greseli.nu va fi niciodata un jucator bun.
Doamne fereste sa l ajute pe Leasa,e mult ca i l-a dat si pe benzar,acestui frustrat care declara sus si tare ca vrea sa piarda steaua tot ! deci unde sunt blaturile,prostilor dinamovisti,numai egaluri si infrangeri aproape am avut cu voluntari,si le am dat atatia jucatori,asa ca nu se pupa ceea ce ziceti cu botosani
toy cred ca vrei tu
Alibec trebuie sa plece neaparat de acolo. Altfel,va ajunge la echipa satelit a ciobanelului din liga a 3-a. Aproape toti care au venit de la astra (mai putin budescu),au ajuns epave.
Pai voi aveti bani sa-i platiti salariul lunar sau il vrajiti toy pre Gigi?Cu Steaua v-ati dat viata si Dinamo v-a batut mar
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.