Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Sa traiti! Steaua n-a primit gol, asta deja e un plus, deci rezulta ca in curand vor veni si rezultatele. Avem si lot bunicel.
"Ce am înţeles după Steaua - Petrolul"... 1. Numărul 33 (Varela) pare complet ieșit din formă - Clar, trebuie să i se dea un alt..."număr"; 2. Fanii nu revin la echipă - Care echipă? 3. Steaua nu are bancă - No problem, le face moșu cadou o bancă (nou-nouță) din lemn de brad. 4. Elevii lui Tibor Selymes...au pus probleme roş-albaştrilor - Ai naibii ploieșteni, doar știau că matematica nu-i punctul forte al steliștilor!
mișto.
O natiune neputincioasa . O natiune care la aprox. 26 de ani de la revolutie inca nu are organizitii civice care sa ia atitudine !! Auzi la ei !! Una din cele mai mari moschee din europa la BUCURESTI !!! In plus mai vor si o academie de studii musulmane !!!
ti-am dat like pentru ca traiesti intr-o lume paralela...lot bunicel??????....ma abtin....o sa vedem cu trencin...campioana Romaniei o sa foloseasca tridentul de mare viitor mihalcea, enceanu, tudorie...!
rezultat echitabil. petrolul s-a aparat aproape tot timpul, e stilul consacrat a lui selymes. Steaua nu are antrenor, stanciu este in forma, muniru este in crestere. suntem echipa in formare, nu cred sa castigam ceva anul asta.
Nr. 5 Coltescu joaca degeaba pentru Steaua!
nu...in primul rand nu mai avem echipa....restul e can-can...
Nu ati inteles nimic,ca sunteti prea prosti.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.