Comentarii (29)
636956183126358
Lucian Dimitriu  •  30 Decembrie 2016, 13:49

Mamă ce mai lovitură

guyencea
guyencea  •  28 Decembrie 2016, 20:01

Nu era vorba de ajutor, ci de plata unei datorii. Oricum, nu inteleg de ce nu se aplica legea...alte echipe au fost depunctate ori intrat in insolventa pentru datorii mult mai mici. Duru aplica legea dupa bunul sau plac, Liga tace iar ANAF-ul se face ca ploua cind vine vorba de FCSB.

ionutstv
ionutstv  •  28 Decembrie 2016, 19:01

New Dinamo e oldies but goldies.

1425838917717550
John Milne  •  28 Decembrie 2016, 18:49
Postat de jack_the_stripper pe 28 Decembrie 2016, 18:12

Nu l-ai inteles... Si doar Nea Broasca a scris foarte clar: Steaua! Steaua! Steaua!

Hahahaha

1425838917717550
John Milne  •  28 Decembrie 2016, 18:49
Postat de valeri_gazaev100 pe 28 Decembrie 2016, 18:46

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valeri_gazaev100
valeri_gazaev100  •  28 Decembrie 2016, 18:46
Postat de John Milne pe 28 Decembrie 2016, 18:08

Ai comentat ceva findica ? Iar ai cazut de prost . Hahahahahaha

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  28 Decembrie 2016, 18:12
Postat de John Milne pe 28 Decembrie 2016, 18:08

Ai comentat ceva findica ? Iar ai cazut de prost . Hahahahahaha

Nu l-ai inteles... Si doar Nea Broasca a scris foarte clar: Steaua! Steaua! Steaua!

1425838917717550
John Milne  •  28 Decembrie 2016, 18:08
Postat de nebraska pe 28 Decembrie 2016, 17:42

***

Ai comentat ceva findica ? Iar ai cazut de prost . Hahahahahaha

klaus
klaus  •  28 Decembrie 2016, 17:42

proaspat iesit din poarta junioratului tanar de perspectiva transfer foarte reusit!

nebraska
nebraska  •  28 Decembrie 2016, 17:42
Postat de John Milne pe 28 Decembrie 2016, 17:39

Magarii tai sunt ok Lali ca tu tot prost ai ramas findica .

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează