Comentarii (29)
zecs93
zecs93  •  28 Decembrie 2016, 17:08
Postat de arsenie_b pe 28 Decembrie 2016, 17:00

Asa fac militienii.. incearca sa fure jucatori aflati sub contract cu un alt club. Si nu veniti cu exemplul Gigi care discuta cu jucatorii Astrei. Se rugau aia de la Astra sa le cumpere jucatorii, doar sumudica nu stia nimic

Mai arsenic, da tu ori esti prost, ori prost, deci ?? Ci0banu oferteaza tot campionatu lumii ma daca s-ar putea, si nu face lucru asta doar ca sa-si acopere posturile intra-devar problema, ci doar sa slabeasca adversarele !!! Esti un *** fara pereche, ca deh, asu de trefla e pe tabla de poker, hai ciao vertutti !!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

khal_37
khal_37  •  28 Decembrie 2016, 17:18

Nu ne mai intoxicati cu stiri despre echipe insolvente sau desfiintate gen fc rusinea Romaniei 1948 si rapid!!!!! In orice tara democrata( nu neocomunista ca si a noastra) sunt promovate si cititorii( nu trolli si haterii de la noi) sunt informati despre cluburile care sunt pe primele locuri, care aduc ceva pozitiv tarii lor nu care pagubesc tara( vezi fc rusinea Romaniei 1948 cu peste 17 milioane de euro)!!!! Huooooo *** bolsevice neocomuniste de la putere psd!!!!!

arsenie_b
arsenie_b  •  28 Decembrie 2016, 17:00

Asa fac militienii.. incearca sa fure jucatori aflati sub contract cu un alt club. Si nu veniti cu exemplul Gigi care discuta cu jucatorii Astrei. Se rugau aia de la Astra sa le cumpere jucatorii, doar sumudica nu stia nimic

636956183126358
Lucian Dimitriu  •  30 Decembrie 2016, 13:49

Mamă ce mai lovitură

guyencea
guyencea  •  28 Decembrie 2016, 20:01

Nu era vorba de ajutor, ci de plata unei datorii. Oricum, nu inteleg de ce nu se aplica legea...alte echipe au fost depunctate ori intrat in insolventa pentru datorii mult mai mici. Duru aplica legea dupa bunul sau plac, Liga tace iar ANAF-ul se face ca ploua cind vine vorba de FCSB.

ionutstv
ionutstv  •  28 Decembrie 2016, 19:01

New Dinamo e oldies but goldies.

1425838917717550
John Milne  •  28 Decembrie 2016, 18:49
Postat de jack_the_stripper pe 28 Decembrie 2016, 18:12

Nu l-ai inteles... Si doar Nea Broasca a scris foarte clar: Steaua! Steaua! Steaua!

Hahahaha

1425838917717550
John Milne  •  28 Decembrie 2016, 18:49
Postat de valeri_gazaev100 pe 28 Decembrie 2016, 18:46

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valeri_gazaev100
valeri_gazaev100  •  28 Decembrie 2016, 18:46
Postat de John Milne pe 28 Decembrie 2016, 18:08

Ai comentat ceva findica ? Iar ai cazut de prost . Hahahahahaha

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  28 Decembrie 2016, 18:12
Postat de John Milne pe 28 Decembrie 2016, 18:08

Ai comentat ceva findica ? Iar ai cazut de prost . Hahahahahaha

Nu l-ai inteles... Si doar Nea Broasca a scris foarte clar: Steaua! Steaua! Steaua!

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează