Alte știri din fotbal
FCSB a primit oferta pentru Dennis Politic și a dat răspunsul: „S-au rugat de mine”
0
Tatăl dinamovistului care se laudă cu o colecție impresionantă de mașini a fost reținut pentru evaziune fiscală
1
Pe cine vede Edi Iordănescu favorită în lupta la titlu: „Cea mai competitivă”
0
O legendă a giuleștenilor laudă transferul lui Moruțan: „Asta ne lipsea la Rapid, de când tot spun! Dar ne mai trebuie ceva!”
0
Știri din fotbal internațional
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
0
Jucătorul schimbat de Chivu la ultimul meci înaintea pauzei este dorit în Premier League
0
Cu ochii pe adversari » Darius Olaru a văzut-o pe Fenerbahce și a dat verdictul
0
Fabio Capello s-a lămurit cu Cristi Chivu: „Merge pe o linie foarte clară. Nimeni nu înțelege mai bine decât el”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Folclorista l-a bagat pe "teava" !
nu trebuie uitat faptul ca ziua de azi are 24 de ore, pe cand cea de maine nu are sfarsit, pentru ca vine mereu altul identic dupa fiecare maine, in timp ce aceea de azi se transforma intr-un singur ieri, care are pretzul lui si trebuie platit.
ce sa i faci ma regheton..asa se intampla daca ti ai invatat prostituata sa stea doar cu gura deschisa...pe langa chestiile obisnuite cu jucatorii pe care i impresariaza,se mai intampla sa ragaie si cateva cuvinte si sa te dea in gat :(
tataie..vezi ca ti mor plozii de foame in casa.mai lasa internetul ca ti au fugit gainile din ograda
Numele euro a fost adoptat oficial la 16 decembrie 1995, iar moneda însăși a intrat pe piețele internaționale la 1 ianuarie 1999, înlocuind așa-numita unitate monetară europeană (ECU), iar apoi, la 1 ianuarie 2002, a fost introdusă în circulație înlocuind în cele din urmă monedele naționale din Zona euro.
da a aparut pe piata in 1999 si meciul a fost in 2002 care e problema?
ANCA O CHESTIE ELEMENTARA,,SE SPUNE CA REGHE A LUAT 200 MII ERURO,,,UITATIVA IN CE AN S-A JUCAT ACEL MECI,,SI CAND S-A EDITAT EURO,,,MAI DEPARTE TRAGETI CONCLUZIILE
Din pacate, in Romania lumea e mai preocupata sa-si ingroape vecinul decat sa se scoata pe ei din mizerie...In loc ca Reghe sa fie apreciat pentru ce a reusit la Steaua si sustinut in continuare pentru ce vrea sa realizeze, lumea nu mai stie cum sa-l ingroape mai repede. Pacat...
Reghe du Drecksack, alles nur wegen der Nutte (Hure). Blödmann !
atat va mai intereseaza de meciul cu ajax...a devenit obsesia vietii voastre.mai bine v-ar preocupa faptul ca nu ati mai jucat in europa de numai stiu cand,ca va batut acasa o echipa ca gloria bistrita,ca la piatra neamt ati scos un punct si ala cu noroc,ca steaua si-a batut joc de voi si va dat trei in derby,ca va ars si ungurii lui paszkany etc etc.nu...pe voi va freaca faptu' ca steaua joaca saisprezecimi cu ajax ! f bine...dar sa stiti ca acolo se ajunge f greu.pt voi e chiar imposibil.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.