Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu a văzut FCSB - CFR Cluj și n-a stat pe gânduri: „Nicio șansă!”
0
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Macar m-ai prins din fata...
Exact cea ce spuneam, macar te-ai dat pe fata.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
PAPAMARZZOLE , greselile gramaticale , nu au nimic de a face cu bunul simt, cu cei 7 ani de acasa , de care cel mai probabil si tu duci lipsa. Aceasta educatia de a nu arata semne obscene si de a nu injura ca un ***,+ altele ( comportamentul tau ca persoana) se invata acasa de la parinti, de aceea se cheama cei 7 ani de acasa , nu de la scoala.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Noroc ca joaca si ei cu FCSB si Dinamo, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta e tot ce a putut scoate acel copil ***: nu să se bucure de locul 1, nu să cânte cu galeria alături de jucători. A ales sa arate m*** galeriei adverse.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
atat ii duce capul pe farmecul vietii, de unde nu e, nici dumnezeu nu cere...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sărmanii copilași,se învață de mici cu necazul...Poate sezonul acesta va vedea Rapidul campioană,apoi când se va insura,apoi când se va face socru!O dată la o generație merită să te bucuri!Ei sărbătoresc titlurile cum sărbătorește STEAUA câștigarea Cupei Campionilor Europeni.
Suporterii altir echipe, scandeaza etapa dupa etapa, mesaje rasiste, la adresa rapidistilor, in timp ce FRF si LPF, inchid ochii si nu aplica regulamentul, iar presa scoate in evidenta ce a facut un copil, sau faptul ca acum 2 etape, 3 suporteri l-au injurat pe Dobre, in timp ce 10 000 l-au aplaudat… Singura este UEFA, care se sesizeaza la meciurile Fcsb, din cupele europene si aplica sanctiuni !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.