Alte știri din fotbal
Legenda lui Dinamo aruncă săgeți către Rapid și a numit atuul „câinilor”: „Așa a fost când s-au luat titluri”
0
Probleme la noul stadion din Constanța! De ce ar putea să coste mai mult
0
Fostul conducător de la Rapid „a pus tunurile” pe noul transfer făcut de Dan Șucu: „Dacă era foarte bun, de ce a plecat de acolo?”
1
Titlul e în vizor! Raul Opruț, eroul recent lui Dinamo: „Putem mai mult”
0
Știri din fotbal internațional
ACUM are loc tragerea la sorți a play-off-ului din Liga Campionilor » Cristi Chivu, 50% șanse să îl înfrunte pe Jose Mourinho
0
Raul Rusescu, impresionat de un fotbalist de la FCSB: „Așteaptă convocarea la națională după meciul cu Fenerbahce!”
0
Newcastle forțează transferul fotbalistului de la Barcelona » Cum decurg negocierile
0
Directorul GSP a vorbit cu Mircea Lucescu, imediat după FCSB - Fenerbahce: „Era și el surprins”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Imagini de la accidentul în care a murit Tal Berkovich. Fosta concurentă de ...
Libertatea
"noul" (LOL) stadion era programat sa fie gata pentru EURO 2020 dar Nicolae Badea a facut tot posibilul sa nu se intample.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CNI o companie neserioasă și inutilă 360 de zile pe an!
Poate are Gigi mai mult noroc, și închiriază Stadionul Dinamo pentru fcsbeii lui.!
Terenul aferent are o valoare pe piață de 500% față de cât ar face ca stadion . O altă implicare din bani statului pentru moftul unora de a avea stadion propriu . Să scoată banii cei de la MAI dacă vor stadionul Dinamo , dacă nu cei care au ales să gestioneze clubul ca acționari . Pomană lui Hagi la Constanța , pomană lui Șucu la Rapid , pomană lui Rotaru la Craiova .
Nu este exclus.
Desigur. Pai nu este el miezul din buza stufului ?!
Tot un spatiu imobiliar va fi pana la urma. Nu pierd bastanii o asemenea ocazie.
Da, da'tot Gigi să rămână păpușarul șef și antrenor principal peste toți, da!
Asa, Dinamo sa inchirieze Ghencea, FCSB sa inchirieze Dinamo, Steaua pe cel din Giulesti. Sa terminam cu rivalitatea su cu fotbalul in romania.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.