Comentarii (36)
rocky2  •  23 Mai 2020, 20:13

Masina gigista de dezinformare si destabilizare a contracandidatelor incepe sa-si intre in rol!

Alice Popa  •  23 Mai 2020, 17:18
Postat de bscf pe 23 Mai 2020, 15:46

Am cautat in mintea ta...e acolo... Stai jos...

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

leul_90  •  23 Mai 2020, 16:13
Postat de lake1001 pe 23 Mai 2020, 15:27

Se deshide sezonul si incep strîmbele împotriva CFR si Craiova. Apropos, Becali e la puşcărie pentru afirmaţia care a facut-o vis-à-vis de Ieftimie? Fcfcsb a fost dezafiliată? Fără jenă spune ca sunt pe mînă, unul dă jucători si altul dă punctele la schimb !!!!

Afirmația PE CARE a făcut-o. Dar ne-am obișnuit deja, toți analfabeții își dau cu părerea pe internet in zilele astea, mai ales fanii frânelor, *** cu mască (dar nu pentru Covid).

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

liga_a_4_a  •  23 Mai 2020, 16:07

N-au stadion, mă. Mai au vreo 15 jucători în lot. FC FCSB sunt jalnici. :))

lake1001  •  23 Mai 2020, 15:52
Postat de Traian Pavelescu pe 23 Mai 2020, 15:46

Băieții ăștia care tropăie in pas de defilare pe la porțile cazarmilor sportive staliniste, CSA și Dinamo, nu mai au nevoie de dialog și răspunsuri. Ei insista sa se facă singuri de bășcălie, înșirând cu talent inegalabil bazaconii, baliverne, ineptii!! Bravo băieți insistați!

Eşti cumva Slujitor de imagine? Şi matale ai salariul înjumătăţit? Te mai dor genunchii ?

Traian Pavelescu  •  23 Mai 2020, 15:46
Postat de lake1001 pe 23 Mai 2020, 15:27

Se deshide sezonul si incep strîmbele împotriva CFR si Craiova. Apropos, Becali e la puşcărie pentru afirmaţia care a facut-o vis-à-vis de Ieftimie? Fcfcsb a fost dezafiliată? Fără jenă spune ca sunt pe mînă, unul dă jucători si altul dă punctele la schimb !!!!

Băieții ăștia care tropăie in pas de defilare pe la porțile cazarmilor sportive staliniste, CSA și Dinamo, nu mai au nevoie de dialog și răspunsuri. Ei insista sa se facă singuri de bășcălie, înșirând cu talent inegalabil bazaconii, baliverne, ineptii!! Bravo băieți insistați!

bscf  •  23 Mai 2020, 15:46
Postat de Alice Popa pe 23 Mai 2020, 13:17

Nu mai folosi cuvinte straine tie. Cauta in DEX semnificatia termenului "frustrare".

Am cautat in mintea ta...e acolo... Stai jos...

lake1001  •  23 Mai 2020, 15:27

Se deshide sezonul si incep strîmbele împotriva CFR si Craiova. Apropos, Becali e la puşcărie pentru afirmaţia care a facut-o vis-à-vis de Ieftimie? Fcfcsb a fost dezafiliată? Fără jenă spune ca sunt pe mînă, unul dă jucători si altul dă punctele la schimb !!!!

lake1001  •  23 Mai 2020, 15:24
Postat de Traian Pavelescu pe 23 Mai 2020, 15:09

Argumente imbatabile, idei remarcabile, limbaj elevat! Ăștia sunt aplaudacii de cazarmi sportive înființate de sovietici in 1947 și 1948! Atâta pot ei!! Sa fim înțelegători cu ei!

Nea Traiane, prostălăule, pune aceeaşi parolă la toate cele 7 conturi că iar o uiţi .

stoichkov5  •  23 Mai 2020, 15:15
Postat de Traian Pavelescu pe 23 Mai 2020, 15:09

Argumente imbatabile, idei remarcabile, limbaj elevat! Ăștia sunt aplaudacii de cazarmi sportive înființate de sovietici in 1947 și 1948! Atâta pot ei!! Sa fim înțelegători cu ei!

mare intelectual esti Viorele. se vede pe fata ta. ti-ai dat si like singur. ce.***.