Alte știri din fotbal
Din Premier League în Superliga! A semnat contractul pe doi ani și a fost prezentat
0
Gigi Becali, l-ai auzit?! » Marius Baciu vrea obligatoriu transferul atacantului la FCSB în această vară
0
Cine a încurcat paharele? Gabi Tamaș, prezentat oficial pentru a doua oară de aceeași echipă, în decurs de două luni!
2
Anchetat pentru meciuri trucate, Djokovic zburdă în amicale: victorie pentru CFR Cluj, la final de cantonament
0
Știri din fotbal internațional
Singurul fan care refuză să vâslească în tribuna Norvegiei: „Toată chestia asta e furată”
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
0
„A fost henț, unii dintre jucătorii noștri s-au oprit” » Selecționerul Marocului acuză arbitrajul după eliminarea de la Mondial
3
Thierry Henry a prezis campioana mondială din acest an, cu o singură condiție
1
Lifestyle
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
0
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Șoferii rămân fără permis pentru amenzile neplătite: o zi de suspendare ...
Libertatea
De la contesa-programatoare la „mama Wi-Fi”. Femeile care au schimbat lumea ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Cât costă un litru de benzină și motorină, vineri, 10 iulie 2026, în ...
Libertatea
Da tu de unde crezi ca e on line-ul asta pe bune acuma !! Tu unde crezi ca sunt sediile centrale ale ziarelor din Romania la CASA PRESEI sau linga statuia lui Mathias ? Pe bune ca vad ca esti simpatic si in poza si in proza .
chiar incep sa cred ca Ardealul merita sa fie independent....am trai mult mai bine fara mitici....
ti-ai gasit un om caruia nu i-ai zis cd-urile astea? bah alzheimerule!:))ceva nou nu ai in repertoriu invechitule?:)
deci sa inteleg ca GSP-ul e doar de bucuresti? ma lulu nu ti-e rusine? voi sunteti buricele terrei?
Pai si de ce stati toata ziua pe on lineuri-le noastre !! Pe bune acuma chiar nu vreau sa te/va jignesc dar eu nu as intra niciodata pe on line-urile voastre fie ele si in limba romana . Eu nu mint . Sau daca nu m-as abtine si as intra la voi nu as fi nesimtit cum faceti voi !!
micutz la inaltime,micutz la minte....avem televiziuni regionale Einstein....proprietar Paszkany
micutz la inaltime,micutz la minte....avem televiziuni regionale Einstein....proprietar Paszkany
ca sa se mire bolnavii ca tine ,de aia!:))
Bre pe bune acuma visezi la ARDEALUL MAGHIAR , este ca doar presupun este KVSC-ist , nu ? Cu tine nu am nimic , e prima data cind te vad dar te-as intreba si eu ceva ? Bre ? Dar de ce nu va faceti voi televiziuni acolo la voi !! Sunteti chiar asa saraci !! De ce nu va faceti on line-uri la voi acolo sa discutati intre voi civilizat si relaxat cu davidero sau posmagul ala care vorbeste maghiara .
hobbit,vezi ca est cam micutz,numa'bine ajungi unde trebe...:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.