Alte știri din fotbal
Etapa #5 din Liga 2 » Poli Timișoara are șansa să treacă pe primul loc
19
Vaișcovici a rămas impresionat de jucătorul lui Dinamo: „Cântărețul meu preferat la trompetă”
0
Nae Ungureanu va fi înmormântat azi lângă Ilie Balaci » Sicriul a fost depus pe gazonul stadionului, jucătorii lui Coelho au venit să-și ia adio
0
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
1
Știri din fotbal internațional
Lionel Messi a marcat pentru a 7-a oară în carieră 4 goluri într-un singur meci
0
De Zerbi a anunțat, după al doilea eșec în Premier League: „Trei jucători au cerut să plece”
0
Mirel Rădoi sare în apărarea lui Florin Ștefan, huiduit copios de fanii lui Gaziantep: „Trebuia sa îi schimb pe toți?
0
Denis Drăguș, liber să semneze cu FCSB! Tocmai au dat vestea
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E greu de digerat ca acest asa zis jucator a imbatranit fara a avea mari realizari fotbalistice. Cat priveste "comentatorii" de mai sus, e la fel de greu de digerat ca exista echipe bune si in afara arealului comunal Ilfov si a zonei berceniste.
Meci curat ? Se mai da galbene pentru calcarea adversarului său pentru lovirea adversarului în cap cu cotul ? Este obligatoriu sa se întrerupă meciul când un jucător acuză o lovire la cap ? Meci curat ...? Ce bun este acum Bârsan !!!
Du-te frate si te odihneste, efortul intelectual depus in a lega cateva cuvinte sa nu-ti creeze probleme de sanatate... Ia-ti o pauza mai lunga, scuteste lumea de comentariile tale jalnice, esti intruchiparea penibilului...:)
Omule, *** ***. Daca si la meciul asta curat ai de comentat***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai da,ai tai când sunt loviți în cap - la un gol- sau când sunt călcați - la al doilea gol- sigur rămân în picioare !! CFR îl apără pe Bârsan după ce înainte ăla era inamicul public!
Să ne imaginăm cum îl certa Balaj iarăși pe Bârsan dacă în locul lui Budescu era un jucător clujean .La faza in care Budescu este lovit în cap Balaj cerea cartonaș apoi lasă de la el și spunea că este de necrezut ,că numai CFR ului i se întâmplă că un jucător lovit la zona capului să nu ducă la întreruperea jocul indiferent de motiv !!! Să ne imaginăm ce spunea .Mandolini iarăși dacă un jucător stelist lovea că Ajeti...? Presa ...la CFR ,,parca,îl calcă...Când este greșeală contra Stelei se tace că la meciurile cu Voluntari sau U..Dacă este pro este prezenta toată armata antiSteaua!! Zota,Crăciunescu ,Porumboiu oare s a uita la meciul CFR ?
Păcat de ce zice, că tot pe jos era, că de aceea Bârsan nu sa mai sesizat. CFR a câștigat pe merit partida. Bârsan nu tine cu CFR.
Asa se castiga campionatele ! Clujul face fault, arbitru nu vede... FCSB -ului nu-i da penalti cand " i-a spart ceasul in careu"cu U Cluj - minus 2 puncte, etapa trecuta plonjeaza ca-n bazin Jair - minus 2 puncte... Campionatul asta are faze discutabile doar pentru cei ce nu vad adevarul.... *** Nea Budescu, joci prea curat in mizeria asta de campionat... ***.Pacat de FCSB, RAPID, CRAIOVA care joaca pe bune...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Costică,las-o așa.Ce te așteptai?Să se încurce steaua a treia oară si sistemu să rateze dinou șansa?Meciul ăsta era programat să-l pierdeți de la tragerea la sorți a calendarului.La fel cum Voluntari își programează înfrângerile cu aceeași echipă cu ani înainte.Dîncule,Burlene,***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.