Alte știri din fotbal
Ce a afișat PCH în memoria suporterilor decedați ai celor de la PAOK: „Rămâneți puternici!”
0
Andrei Cordea s-a lăudat singur: „Eu am făcut lucrurile perfect de când am venit”
0
Daniel Pancu, declarația serii după victoria chinuită cu Metaloglobus: „Când mă vedeți că fac ca o maimuță, să știți că...”
0
Iuliu Mureșan a intervenit după victoria, 4-2, cu Metaloglobus: „Era dezastru” » Ce a spus despre Camora
0
Știri din fotbal internațional
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
0
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
0
Soția lui Robert Lewandowski a dezvăluit detalii despre viitorul atacantului: „Probabil e ultimul an aici”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
A fost rosu clar. Tanase e ultimul care ar trebui sa comenteze. A preluat din nesimtirea lui NN Stoica. Afirmatia lui Petrescu e una justa.
F. Coman? Cine este acest personaj trist? Un epigon jalnic, o stea fara speranta, o oaie pierduta!
FCSB nu este Steaua Bucuresti, Dan Petrescu stie ca adevarata Steaua este echipa din liga 4!
Nu are ce sa faca neexperimentatul Vintila in fata celui mai bun antrenor roman,Dan Petrescu...
Perlele Coman,Man,Tanase si Moruta au jucat bine aseara si FCSB merita sa castige sau trebuia cel putin un egal nu?:))) Au tras arbitrii cu CFR?:))) Craciunescu si Porumboiu au spus clar ca a fost fault de rosu...CFR a fost superioara la toate capitolele,habar ai sa accepti realitatea vazuta de toata tara si sa accepti infrangerea! Campionatul este pierdut pentru FCSB, sa ziceti mersi daca prindeti locul 2 sau 3, Astra a castigat clar si in tur si in retur cu FCSB!
Acum doua zile Vintila se lauda ca are mai multe formule de joc, am vazut ca lea folosit pe toate de o data de aia nu a avut nici un sut pe poarta, cred ca asta a fost strategia sa le faca necaz CFR-ului,si sa nu traga la poarta.
In care moment al meciului? Spune o singura faza cand Kovacs a luat o decizie eronata care a defavorizat fcsb . Si ca sa nu avem discutia cu eliminarea, te-as invita sa vezi faza din meciul Rennes Cfr cu eliminarea portarului francez. O faza trasa la indigo cu Traore dandu-si mingea spre exterior exact pe aceeasi directie ca si aseara.
dane multa sanatate din ghencea...ca steaua a-i injurat la indemnul galeriei rapidiste si multa sanatate si din berceni-parca asa zice clujanii care fac naveta zilnic si termoizoleaza blocurile si asfalteaza strazile din capitala !!! ai ratat ultima okazie cand puteai sa taci ! de acum incolo,sa nu te mai dai stelist,ori fcsb-ist ca te bate dumnezeu !
probabil ca astazi(ieri) dumnezeu a fost clujean....si romanul isvan liberou in apararea cefurista !
:)) S-a gasit profesorul de limba romana sa dea lectii :)). Urmeaza-ti sfatul si da vreo 2 ture pe la orele de romana. Al 2-lea cuvant scris de tine..."dute" spune tot. + *** Pe asta ai scris-o atat de corect gramatical, incat nu intelege nimeni ce ai vrut sa spui.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.