Alte știri din fotbal
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Universitatea Craiova - U Cluj, iată de ce este finala campionatului! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
„Principala problemă erau chestiunile din interior” » Ciprian Marica a pus lupa pe „finala” Craiova - U Cluj: „Acum se simte miros de campioană”
0
„Fierbe” Bănia! Detaliile unei zile pe care Craiova vrea să o facă istorică
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, aproape de recordul lui Antonio Conte și Simone Inzaghi
0
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Raureneeeeeee, cum e cu avantajul competitional? La Dinamo era zilnic cu articolul pregatit. Nistor nici nu apuca sa zica buna seara ca deja era intrebat de salariul restant de la Dinamo. La altii vad ca nu mai sunteti atat de vigilenti.
Poate ar trebui sa inveti limba romana inainte de a poza in inteligent. Iorgulescu e pus in "pozitia" aia de cluburi, da? Aia il pastreaza sau il schimba. E fix problema lor.
Cum e ca la medias ? E ca la dinamo, doua echipe tinute de comisii si federatie. Frate, datorii, insolvente, out din liga 1. Ce e asta, va luati jucatori cu salarii de nu le platiti, faceti performanta, insolventa sj restart ?
Se bate campii la greu..."La Cfr e ca la Medias " Au plecat toti jucatorii si noi nu am aflat? Domnule Margarit, e stire bomba sau e ceva de la Radio Sant(z ) ?
Pai dupa astia de la gsp, de vreo 2 luni tot vireaza salariul pe octombrie. *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cred ca pana si el intelege asta :)))
Ramane cum ne-am inteles. Esti prost!!
In 28 februarie iar vor vira cei de la CFR salariul pe octombrie!! Se stie ca sunt 12 luni octombrie pe an!!
Clujenii au restanțe uriașe „dar nu-i bai” . Același restanțe uriașe au și cei de la GMM dar ei sunt forțați de federație să lase locul altuia la fel de datoare și la fel de debusolată ,Dinamo . Dacă la Cluj se poate că doar sunt proptiți politic ,la polul opus se depunctează . Fotbalul și politica în România sunt lăsate la mâna unor parveniți din vechea gardă securistă . Cine dracu mai are plăcerea de a mai merge pe stadion sau să urmărească un meci la tv. Un campionat anost unde zecile de case de pariuri progresează pe seama naivilor .
Prostalaule, Pandele e PSD-ist pur sange si nu iese din directivele partidului. Pricepi ma, cap de musca? :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.