Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a rămas șocat de ce s-a întâmplat la fosta sa echipă: „Hai, mă! Mă iei la mișto?”
0
Universitatea Craiova, reacție acidă după modificarea Legii 4: „Este făcut pe logica structurilor de control”
0
Mirel Rădoi răsuflă ușurat! MM Stoica a confirmat revenirea jucătorului la FCSB
1
Ioan Ovidiu Sabău a confirmat negocierile cu FRF: „A fost apreciată munca”
2
Știri din fotbal internațional
Italia mai poate ajunge la Cupa Mondială 2026! Singurul scenariu-speranță
0
Lionel Scaloni, dezamăgit de absența unei naționale importante de la Campionatul Mondial: „Mă întristează”
0
Caz incredibil în Italia: antrenorul s-a autodemis, apoi s-a răzgândit și s-a reangajat după 20 de zile! E pe banca echipei de 44 de ani de zile!
0
Barcelona l-ar vinde pe Jules Kounde! » Motivele din spatele deciziei clubului
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Iranul a instalat o „barieră de taxare” în Strâmtoarea Ormuz. Doar anumite ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Daca pleaca Dan, ce mare problema? Sta cit sta unde pleaca si iarasi vine inapoi, cu multi banutzi. Tot la CFR se va intoarce, mai bogat si mai falos. Nu asta-i marea problema a fotbalului romanesc. Nu avem jucatori de valoare, antrenori, arbitrii trintesc meciurile intr-o veselie. Tribune goale. Fotbalul romanesc condus de Mafie, este la coada Europei.
IAR INCEPETI CU DACA SI CU PARCA ? DA - SUNT MULTI CARE ABIA ASTEAPTA SA SE SCAPE DE BURSUC - SA NU MAI FIE CFR-UL ASA ECHPA PUERNICA SI MAI ALES PRIMA IN CAMPIONAT .
Si dk pleaca nu e stres.asa primește si Muntean o sansa ca e antrenor bun si poate sa o arate....
Nu v-aţi mai scârbit de acelaşi şi acelaşi scenariu previzibil şi plictisitor, n-aveţi senzaţia că urmăriţi o piesă de teatru de prost gust ce se repetă parcă la infinit, un jenant număr de circ cu bursuci...?
Asa e
Ma rog fiecare sufera de un complex .. tu sufferi de complexul nuantzei
Eh... clujul nu prea e provincie daca il compari cu bucurestiul... cat despre persecutie, stim noi cine trage sforile si valizele...
Hey! Cu ce am jignit ca am spus ca bagati batul prin gard ? CFR-ul merge prea bine in campionat si chestia asta deranjeaza (stim noi pe cine).
Și concurența are o știre asemănătoare cu fix același citat. Au inventat și ăia un citat fix la fel? O sa vezi interviul diseară la tv și o sa te convingi ca suferiți ori de un complex de provincial, ori de mania persecuției
E un citat, nu e pe surse. Sunteți ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.