Alte știri din fotbal
UTA - Rapid, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cele mai tari cote
1
Probleme pentru „câini”? » Cum se prezintă gazonul de pe „Arcul de Triumf”, cu 4 zile înainte de Dinamo - Petrolul
0
„Dacă era român...” » Vasile Miriuță și opinia care nu s-a mai spus despre Kopic și Dinamo: „Îmi asum când zic asta!”
0
Gigi Becali a recunoscut că Charalambous a pierdut vestiarul: „Nu mai țipați la Elias, că eu fac schimbările! Nu sunt jigodie”
0
Știri din fotbal internațional
Trei cuvinte speciale cu care italienii îl descriu pe Chivu: „Luna Jocurilor Olimpice îi promite torțe de fericire!”
0
Situație incredibilă » Cremonese și-a uitat portarul, iar autocarul clubului a plecat fără el
0
Șoc în Anglia, după o nouă investigație medico-legală » Motivul uluitor care a dus la moartea unei legende
0
Al-Ittihad - Al-Okhdood » Marius Șumudică, duel pe terenul campioanei Arabiei Saudite
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
E la mintea cocoșului(nu și a ***),ca daca pentru un imprumut se refuza 1,2 milioane de dolari,inseamna ca pentru un transfer nu discuta decât pentru o suma de 15 ori mai mare(cinsprezece)!Dar GSP e foarte „reținut”-când e vorba de alta echipa decât echipa„perlelor”!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prosteala ieftina! Toată linia de fund a ăstora nu face doișpe sute, daca ii cumperi, de împrumutat nu se pune problema. Poate un schimb cu un sac de mingi, d-alea bune.
asta e nimic, auzi, refuza 1,2 mil. păi nea g. refuză 30 mil.!
Multe nu intelegi tu,dar lasa ca iti explica ciobanul.
Ii il vor imprumut UN AN. CFR vrea sa-l VANDA.
Chiar asa prost esti?!?Nu te mai uita in gura lui Meme, ca nu esti dentist!
sa refuzi 1 mil / euro, pe "seceta" asta ... pt UN IMPRUMUT, mi se pare ca CFRistii chiar nu duc lipsa de bani... cum se tot plang... cum sa refuzi ma 1 mil/ euro, ca nu ti-l cumpara, ti-l imprumuta ... sunt fotbalisti care poate ca valoare costa maxim 300.000 Euro, si tu refuzi 1 mil, pt imprumut??? :O NU INTELEG ASA CEVA!!!
Dupa ultimele experiente cu echipele din zona araba, CFR are de ales daca nu primeste 1.200.000 dolari si are jucatorul inapoi peste un an, sau nu primeste 5.000.000 euro si nu vede banii.
Deci oferă 1.2 mil......× 5 = 6milioane .....dar CFR vrea până în 5 milioane .........eu nu mai înțeleg nimic.......
Cum adica, noi de cine mai radem? Dudelange, Pyunik, abia astept sa mai invat un nume de echipa care ingroapa chefereii campeoni dupa ce stau in camere single cu balcon si 2 prosoape in baie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.