Alte știri din fotbal
Dinamo se întoarce pe „Arcul de Triumf” » Motivul deciziei
0
Ce a transferat Dinamo: noul stoper al „câinilor” este „monstru” în duelurile aeriene
0
„Pleacă Charalambous?” » Gigi Becali spune ce ar face, dacă s-ar trezi cu demisia în față: „Așa și cu Olăroiu”
0
Ioanițoaia l-a vizitat la spital pe Mircea Lucescu: „Să nădăjduim că va trece de acest moment”
0
Știri din fotbal internațional
Fum alb la Marseille: Jucătorul care a marcat în poarta lui FCSB a semnat cu Olympique
0
Italienii scriu: „Miercuri, Cristi Chivu va ține cu Bayern Munchen!”
0
Chelsea vrea să transfere un jucător trecut pe linie moartă de Juventus și Nottingham » Detaliile mutării
0
Atac frontal la Hansi Flick » „Dacă nu câștigă Liga Campionilor ar trebui demis”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Situație dramatică în Ucraina: „Cea mai grea zi din 2022 încoace”
Libertatea
Mor gigistii de oftica!
Realitatea(cu dovezi): 1.Declarati contractictori la CFR(poate oricine citi sau vizualiza in arhivele posturilor TV) 2.Grupul(de la Cluj..) sprijin total pentru CFR... 3.Acelas grup a ajutat(putin mai mult) pe Burleanu sa ajunga presedinte( in locul lui Gica Popescu)- jenant .. 3.Craiova....ghinion nu a stiut sa devina independenta de Cooperativa 2( cati ati auzit de cei care conduc fotbalul de la noi au ceva chemare.... sau legatura cu fotbalul profesionist sau ....poate plateste pentru promovarea in liga II. Uitam in schimb ca la acel moment Universitatea Craiova a insemnat pentru fotbalul de la noi Pasarea Phoenix(era, este un simbol ca se poate reusi in lumea Coperativei...sau cum o fi ea organizata)?Din acest moment speranta a murit..urmeaza un campionat de ..miroase de acum. 4.Ce a insemnat Arpad Paszkany si Nelutu Varga pt.politica romaneasca, FRF sau ..uitativa cine a insotit echipa CFR in acesti ani..sunt multiiiii..fara numar ? 5.Cu tot respectul, nici Gazeta nu mai scrie despre lucruri adevarate....sau scrie pe langa adevar iar Digi face dictare via Cluj sau FCSB..
Cam de multa vreme gsp a ajuns gazeta de perete a ciobanului si o fituica de tot rasul.
handiastia, au facut cumva, cu politicienii si sa rezolvat!
:)) Celeritatea domnisorului Udrea nu este singura lui calitate, are harul de a scrie pamflete, sa fiu dragut, de cate ori trebuie sa ne aminteasca faptul ca CFR este de toata jena. Apare din senin atunci cand CFR este pe punctul de a lua titlul, a castiga o cupa si dupa. Ah, da, si la inceputurile campionatului. Pentru a ne spune cat de aiurea este echipa aceasta CFR. Cum se face ea an de an de ras luand campionatele favoritei dansului de sub nas, cum se face deras prin Europa, fiind eliminata doar de Sevilla cu egal in dubla mansa (auzi tu Sevilla, descultii aceia) samd. Singura problema cu musiu Udrea este ca nu poate explica clar de unde acest subiectivism amestecat cu visceralul disconfort cand vine vorba de CFR. Acum, sunt doua ipoteze, fie musiu este pe statul de plata al unui patron sugubat de prin Bucuresti, altul decat cel al Gazetei, fie pur si simplu uraste CFR. Eu cred ca amndoua, dar nu e sproblema. Urati-ne, ne place! Nici asta nu ar fi o chestiune de discutat, insa musiu Udrea este atat de decredibilizat incat nici colegii nu-l mai cred cand afirma ca il cheama Dan. Cam astea-s singurele lui calitati, scrie baliverne, coplesitor impotriva celor de la CFR. Ma amuza, nu ma afecteaza, dar singurul care se face constant de ras, este chiar domnia lui. Deontologie.... :))))
Cum le mai rasuciti si rastalmaciti voi...doar, doar iese de un articol...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gigi a plecat in transhumanță la cluj....
Dumnezeu drăguțul nu-i gigist!
Trebuia sa cada dinamo! Cfr a votat asta....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.