Alte știri din fotbal
A fost inexistent în delul cu Hermannstadt » Jucătorul Rapidului, cifre de coșmar contra sibienilor
0
UTA - CFR Cluj, un duel tare din runda 25 a Superligii, între două echipe ce luptă să intre în play-off » Echipele de start
0
Metaloglobus - Csikszereda, derby-ul „suferindelor” din Superligă » Deschidere rapidă de scor la Clinceni
0
Elias Charalambous a anunțat când va debuta Joao Paulo
1
Știri din fotbal internațional
Se întoarce la prima dragoste? » Planul secret despre viitorul lui Leo Messi a fost dezvăluit: „Lucrăm la asta!”
0
S-au orientat rapid și vor să dea lovitura: Mohamed Salah!
0
Mama lui Mbappe câștigă mai mult decât 8 jucători ai lui Real Madrid » Ce salariu îi plătește golgheterul francez!
0
Schimbă echipa?! » Negocieri pentru transferul lui Dorin Rotariu
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Nu am patron asta este diferenta dintre tine si mine. Eu am firma LTD exact cum este un SRL in Romania si lucrez self-employeed. Adica , pentru ca sunt super profesionist in ceea ce fac ma prezint la program cand vine toata lumea asta din bun simt si respect dar daca intr-o ora mi-am terminat ce am de facut ma pot uschi la pub, acasa sau unde vreau eu. Sau mai pot sa ma duc la alta lucrare si sa mai fac ceva. Ideea ca nu sunt platit la ora ( ca tine) eu fac preturile in functie de piata, material , cheltuieli.
va las ..ma bag la taxe ...paperwork
Banii se fac in multe orase si tari calico numai ca nu ii faci tu. Ahh btw ca tot mergi la BV, fa o poza cu meniul la casa Hirscher sau Prato si langa un servetel cu @terra.nova pe el :))
am pe cineva apropiat care face 400.000 anual programator ..dar vorba olteanului poate sunt umflati
Dar cand vii in tara sa construiesti niste blocuri, il mai bati pe Gogoase? :))) Hai ma.poveste cu lux de amanunte cum.l-ai batut pe Gogoase de doua ori. :))) Acuma inteleg de ce nu mai calci prin Craiova...de ce nu ai fost niciodata la un meci in Craiova.
Nici aia nu arunca cu banii pe fereastră. Acum na, el asa mi a spus, nu i am verificat contul. Într-adevăr, in IT, se castiga destul de bine, atiu si in România, persoane proaspat absolvente care au in jur de 2000 de euro lunar. Sumele, nu sunt wow dar raportat la nivelul economic al tarii, sunt ok.
Aia in mintea ta :)))) sau asa crezi tu ca deh gelozia bat-o vina . Anglia nu e in fundul lumii cum e Canada aia. Aici e Londra aici se fac banii ca la New York sau Tokyo. Nu te ingriji de mine cati bani fac ti-am zis aici sunt £ nu amaratii de dolari canadieni.
Ghinionul tau, asa ramai virgel :)) ai mai gasit linkuri de licitatii pã gugãl?
Sa inteleg ca iti e frica de patronul tau sa folosesti emailul? :)) tu care iti faci 2 conturi cu acelasi email haha esti cu mot cred ca poti sa respiri si sub apa
Te-ai scos :)))))) mare *** esti. Ai o vrajeala de doiei. Ti-am mai zis , ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.