Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Ministrul Apărării, Radu Miruță, dezvăluie ce risc e ca o dronă străină să ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Omule, mai termina, lumea face caterinca! Dar nebunul ala de mai de jos e mult peste orice antifan Dinamo. Noi vrem sa discutam despre fotbal, in afara de caterinca nu facem nimic la adresa clubului, problema sunt animalele gen Laslas care injura stelistii ca la usa cortului.
ahahahaha muhahahahahha
Unde sunt aia cu Omenia si blatu ??? Bineinteles , pacalicii de serviciu n-au curaj sa recunoasca ca sunt doar niste dejectii si mi1zerii.
Slab rau a jucat!!! Niciun sut pe spatiul portii
Nici daca vine Reghecampf nu ii resusciteaza, problema este lotul.
In loc sa-l cumpere pe Serban, oricum pe nimic, Dinamo aduce spanioli de 35 de ani. Si pe Fabbrini, un operat.
Și punctul ăla cu mult noroc!
Nu-i nimic, Contra, n-ai avut sansa meciul asta. Poate in meciul urmator sa aveti si voi primul sut pe poarta.
incredibil cum si-au batut joc astia dela Chindia de saltimbancii gheboși ai lui Contra si Cortacero
Hai, adio! O seara trista! Ma duc sa “ latru la Luna”!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.