Alte știri din fotbal
Bogdan Stelea îl avertizează pe Ionuț Radu: „Se gândea cineva vreodată că va dispărea atât de repede?”
0
Jucătorul de la Rapid pe lista unei formații din SUA » Cum s-ar putea produce mutarea de 1,5 milioane de euro
0
CCR încurcă cluburile din Superligă! Când ar putea veni decizia care să schimbe tot
0
Steaua - Chindia Târgoviște, meciul care deschide runda 2 din play-off-ul ligii secunde » Programul complet și clasamentul
0
Știri din fotbal internațional
Transferul „bombă” după ratarea calificării la Mondial! » Legenda care ar putea deveni noul selecționer al Italiei
0
Fostul fotbalist de top va participa la emisiunea „Iubire sub acoperire”: „O provocare amuzantă”
0
Bosniacii tremură pentru Edin Dzeko » Sezon încheiat!
0
Vedetele lui Chelsea s-au săturat de Enzo Fernandez » Legenda albaștrilor l-a trimis „la dracu!”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Iranul a instalat o „barieră de taxare” în Strâmtoarea Ormuz. Doar anumite ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Cine a murit si te-a facut pe tine purtător de cuvânt?
Asteptam ceea ce o TARA intreaga asteapta ... B-uuuuu pentru dinamuuuu !!
pe tine cine te ia ?? ...loc de interpretare ...fiecare crede ce vrea...
Chindia a avut ghinionul de a incepe sezonul cu Rapid (surpriza placuta a acestui sezon), Sepsi (candidata certa la playoff, daca nu chiar la titlu), si CFR (campioana in exercitiu si egala lui Young Boys Berna). Oricum Emil Sandoi e un om corect si serios si abia de-acum inainte vom vedea ce poate Chindia sa faca, nu va mai ramane la retrogradare mult timp!
Sandoi stie sa aseze bine echipa pe teren, cu greu i-am batut. Dinamo i-a dominat, dar n-a fost destul. Oricum, nu se pune problema retrogradarii, daca Iuliu e lasat in pace ca pana acum, clubul va merge bine.
Rednic nu a vazut nimic , Filip a jucat la juniori(Oradea) numai extrema stanga!A fost reprofilat fundas stanga la Dinamo !
Sorescu are oferta si nu e lasat sa plece, de aceea are declaratiile astea !Joaca un meci bine si unul slab...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pe teren, asa s-a vazut. juca undeva in spate, mult stanga. rednic a vazut primul ca forta si calitatile lui sunt mai folositoare la mijlocul terenului. dar...ma rog, e treaba voastra.
Sorescu spune în continuare că unii au primit bani, alții nu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.