Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Rapid 0-3 » Giuleștenii se distrează la Sibiu și urcă pe primul loc! Gol de colecție pentru Grameni, punctează și Jambor!
2
Golul anului în Superliga! Grameni, șut senzațional de la 40 de metri
0
Înlocuire de portar în meciul Hermannstadt - Rapid
0
Varianta pe care Cristiano Bergodi o exclude complet: „Să fim serioși”
1
Știri din fotbal internațional
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
0
Albacete - Barcelona, în sferturile Cupei Regelui » Gazdele nu au trac! Ocazii la ambele porți
0
Prima ocazie în Arsenal - Chelsea » Duel londonez în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Trei bărbați au fost găsiți împușcați în cap la o cabană păzită cu drone în ...
Libertatea
Am crezut ca Uhrin Jr are iq-ul mai mare decat al lui Tibi! M-am inselat!
Pe păcălici ii păcălește f ușor uhrin
Bai Uhrine!Ești de atâția ani in fotbalul asta al nostru și inca nu știi ca cei care iți iau declarații- dupa terminarea unui meci -sunt niște papagali?!
Vorba ta, sa asteptam rezultatele finale. S-ar putea sa denote comentariul meu o intelegere mai mare decat te astepti :)). Dar eu in locul tau as avea alte griji acum, ca numele dinamo deja devine doar poveste si laude sau ode de la mine nu va dau de mancare.
Pai da,trebuia sa vina asta din Cehia sa spuna ca Dinamo-Fcu nu are nimic in comun cu un derby.In rest,felicitari Dinamo,pare ca ati gasit drumul bun.
Deocamdată*** ***! N-ați arătat nimic mai mult decât dorințele patronului vostru. Pot fi banat, dar eu asta cred că sunteți.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asa spuneai cand te batea Steaua ( FCSB ) cu 4-0. S-a intamplat sa apara 6-0. Cam ce ar urma? 7-0 daca vrem sa va dam o sansa. Noua nu ne place sa ne batem joc de voi dar asa se intampla. Bine si voi sunteti niste slu gi care ne cereti
Nu aștepți să vezi rezultatele finale? Sau mergem că Dinamo e retrogradată și Federația o ajută? Comentariul tău denotă neînțelegere a fotbalului ce se dispută pe gazon.
Daca vorbim de derby in sensul mai taranesc folosit la noi, un meci cu dinamo va fi intotdeauna un derby pentru olteni indiferent de echipa sau de clona de echipa care joaca. In rest dinamo nu e in stare sa se mentina pe cale sportiva in liga 1 de 2 ani, numai echipa de derbyuri nu mai e.
Corect, nu e derby. Dinamo craiova 3-0
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.