Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
Cum adica "Chindia scapa victoria ..." ? Bai scribilor , echipei asteia I S-A FURAT victoria !
FC Chindia, furată ca-n codru ! Dacă tușierul n-a "văzut" marele offside de aprox. 1 (un) metru, să-i toarne CCA-ul o sticlă de tuș negru în ochi, la birou, pentru limpezirea vederii ; sau, mămica lui dragă să-l limpezească cu vitliol, precum în legenda lui Codin ... Iar noi asistăm nepăsători cum suntem furați pe față ; Dumnezeu sigur va face dreptate.
Ca-n codru...haiducie pe fata .
O astfel de eroare nu poate fi neintentionata! S-a vazut pe durata intregului meci cum arbitrii "au tocat" echipa targovisteasna. Era clar ca urma o decizie controversata (un penalty inventat, un gol validat aiurea), pe masura ce timpul se scurgea! Cred ca ar fi necesar sa se implementeze niste masuri care sa conduca la penalizari financiare a acestor arbitrii, poate ceva similar cu ce se aplica in Anglia. Este de neconceput ca un club care plateste brigada de arbitrii sa fie furat astfel, iar ***, dovediti deja, sa ramana nepatati si cu banii luati.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
JAF pe față... Toți "specialiștii" prin studiouri nu stiau cum sa mușamalizeze acest JAF... Mai rău că steaua si dinamo pe timpuri... RUȘINE!!
Tu chiar ești făcut grămadă! Becali a insistat mereu să se introducă VAR-ul.
Vanati, oropsiti, schingiuiti…
Eh n-a vazut :)))) Pai sa se duca la doctor daca nu vede faza asta, ca exact asta e motivul pentru care e platit, sa vada cand e sau nu e offside. Daca nu poate face lucrul asta, inseamna ca e inutil, deci trebuie inlocuit. Dar ce credeti, nu va primi nici macar mustrare ;)
"târgoviștenii pierd două puncte importante în lupta pentru salvarea de la retrogradare" - serios ??? Sint la mijlocul clasamentului !!!
Cam multe puncte facute cadou.Gheorghe s-a facut ca nu vede,iar Chivulete este mai ceva decat tat-su de "slab".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.