Alte știri din fotbal
CFR Cluj - FC Argeș » Meci oprit în minutul 10: scenografie senzațională și aplauze în picioare!
0
Basarab Panduru: „Dacă nu erau amicale, nu eram de acord cu convocările lui Hagi”
0
Mihai Stoica a descifrat selecția lui Gică Hagi: „Mulți se întreabă de ce nu e Rus...”
0
Olimpiu Moruțan a reacționat după revenirea în circuitul echipei naționale
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Oficial! Leo Messi a devenit al doilea jucător miliardar: „Fotbalul are însă o dată de expirare. Îmi plac afacerile”
0
David Moyes i-a pus gând rău lui Tottenham: „Mi-ar plăcea să mențin West Ham în Premier League”
0
Încă o vedetă și-a anunțat plecarea de la Real Madrid: „Bernabeu va fi mereu casa ta”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
cata dreptate ai...apropos, cum il cheama pe nenea ala de il ai pus la avatar...?...repede...Google search...!
Alex, nu mai exagera! Iasi-ul si-a aparat sansele corect, a luptat bine si v-a pus probleme! 30-40 de minute ati jucat in dorul lelii si ne-am simtit jigniti .Racim in tribune pana la 12 noaptea, uneori plecam 20 de km pe jos cand n-avem bani de taxi-uri si voi va permiteti luxul sa jucati la mishto?
e bine intr'adevar ca am cashtigat ,insa se vede din avion relaxarea la nivel de echipa...par nemotivati.sper totushi sa faca un meci frumos cu Rapid...si sa vedem mai mult spectacol :)
..ai dat tu o mina de ajutor iasului.joc slab vedetele cred ca stau toti gata sa vina steaua sa-i bata ,reghe tre sa vada asta sint jucatori care atita se complica de orice minge cistigata e un pericol pt. propria poarta . nu joaca simplu ,nu sint seriosi ,mai avem de muncit mult .bourceanu nu poate numai inapoi te face de faci infarct ii complica pe toti e total impotriva jocului stelei
Primul Penalty din istoria fotbalului batut din careul propriu. Bine ca n-au avut un atacant mai bun ca va nenoroceau. Noroc cu portarul de la Iasi ca altfel schimba jiji toata echipa. Meci usor...am vazut cata disperare aveau oile in ele. Tatarusanu il trimite pe parvukescu la spital si Chipciu cat p-aci sa-i reteze capul lui Rusescu. Un plus pentru oi, magicianul Tanase nu a mai calcat pe minge.
"Cei de la Iaşi nu PREA au trecut jumătatea terenului" - tu citesti doar titlurile? Oricum, are dreptate. Daca ar fi un pic mai ordonat in joc si un pic mai putin egoist, Alex ar ajunge la o echipa si mai mare. Poate sa ajunga chiar si asa, iar in vest isi va perfectiona jocul. Oricum, rautatea si vitalitatea sa imi aduce aminte de Laca. Bravo, Chipciule!
pai daa n-au trecut de mijlocul terenului, cum naiba au deschis scorul, ca doar nu au sutat aia de la jumatatea terenului??????
o fi si o mare echipa asta cu care au jucat!? :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.