Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
„Un spectacol bizar” » Reacție vehementă din partea unei naționale europene după tragerea la sorți a CM 2026: „FIFA ar trebui să se concentreze pe fotbal”
0
Turcii nu iau în seamă România și se văd deja la Campionatul Mondial: „Este esențial să câștigăm grupa”
0
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Dute ma si sari in Dunare...da-i un beep lui Codoban sa va ajute sa mai luati cateva puncte,ca la campionat nu o sa mai visati toata viata voastra ;)
galatene, nu te supara, chiar esti plictisitor de acum! Zi de zi postezi contradictoriu,.. esti constient de asta? Ai o gramada de probleme la Galati la tine la club ca sa le dezbati pe ale altora, te rog. ;-)))
cred ca Porumboiu s-o lasat de bautura de o facut in sfarsit o miscare cu cap!? :-))))
Mult prea mult timp a trebuit sa treaca pentru porumboiu pentru a inlocui adunatura aia de incompetenti Numai din procesele pierdute de acesti idioti se putea asigura bugetul un an !!!!!!!!!!!
plecare lui Damian e bine venita,si de multa vreme dorita
Cum draq se face ca Papushoiu asta racoleaza toti dubiosii si-apoi tot el se plange de "mafia" din fotbalul romanesc, care nu il lasa pe el sa castige trofee... I-a adus, pe rand, pe Zotta, pe Stanciu, acu pe Chivorchian... ma mir cum de n-a trecut si Tata Jean p-acolo, cand inca mai era "in forta". Vor urma probabil MM si Prodanca, alte personaje "de referinta" in fotbalul romanesc.
..o mişcare excelentă, să nu fie însă prea târziu..
asta e echilibrat pt. spiritul maidanezilor.....la o echipa normala nu are ce sa caute! La Galati cand s-au redus gardurile a refuzat sa joace si au trebuit improvizate plase......golanii militienesti, evident ca acum gardurile au ramas tot minuscule! Un DINOZAUR!
Cine alege asemenea conducator, dinozaur absolut, e clar ce urmareste......Mitica, comisii, mismasuri, etc. A vrut altceva Stiuletoiu atunci cand a inceput cu M. Stan, acum trece la dinozauriada!
e o miscare f buna..e un om echilibrat care se pricepe la fotbal..Damian ala era un hot..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.