andi13
andi13  •  16 Aprilie 2013, 12:46
Postat de b_zkit pe 15 Aprilie 2013, 18:40

Atunci de ce se mai tin statisticile astea ma? E clar de pana si orbu vede ca Steaua a jucat fotbal nu au stat la cipeala ca Rrapizdu.

eh haideti sa fim seriosi acum. Fobalul jucat in Romania este demn de liga a 4a in orice alta tara europeana. Calitatea fotbalului este sub orice critica - aici sint mai multe motive. In ceea ce priveste meciul de duminica trebuie sa recunosc ca Steaua a dominat sf primei reprize si repriza a doua. Au fost nenumarate sanse la care i-am urat familiei lui Pechania multa sanatate! Ceea ce conteaza este finalul de meci - la fluier arata tabela de marcaj 1-1. Punct si de la capat. Ultimul sut al stelistilor a pupat bara - am avut si noi noroc. Dar sincer.... nivelul fotbalului romanesc lasa extrem de mult de dorit.

cri5ti
cri5ti  •  15 Aprilie 2013, 20:11

pai cum ma fratilor a fost steaua superioara...ca doar Mucosul ala de Vasile Nicolae cu cerneala neuscata inca pe buletin...zicea ca ei au fost la toate capitolele peste steaua si meritau sa castige...singura explicatie pentru declaratia lui ar fi o sticla de Jagermeister dupa meci eventual...sau a visat tot timpul meciului...ca la meci sigur nu a participat de a facut astfel de declaratie

ro_army
ro_army  •  15 Aprilie 2013, 19:59
Postat de supereduardo10 pe 15 Aprilie 2013, 14:34

HAI CA ASTA E culmea va contraziceti de la articol la articol sa creada lumea ce super echipa e steaua...unde dr au dominat ca au avut trei ocazii rasuflate is alea din lovituri libere ...unde nmai pui ca au egalat dintr-un gul superbulanos dupa 2 devieri

Tu la ce meci te-ai uitat? Tractorul - Medgidia? Daca Iancu va dadea boaba aia in prelungiri, acum pun pariu ca toate croncanitoarele de sub podul grand se suiau pe balustrada podului si de aruncau in gol. Asa ca Mucles si dute si te culca obositule.

ulen21
ulen21  •  15 Aprilie 2013, 19:15

chiar ma gandeam aseara ca am vazut alt meci eu si alt meci rapidistii! aseara mai aveau un pic si se plangeau ca ei au fost mai buni tot meciul, si steaua a egalat cu sansa la un sut deviat! cat despre incidente asta e alta poveste si ma bucur ca meciul sa jucat pana la sfarsit! ce tot dau astia de la jandarmerie atatea amenzi, si masuri ioc? de parca o sa le plateasca cineva! au camere ,sa se uite pe eles-ai identifice pe cei vinovati si sa le interzica sa mai intre pe un teren de fotbal 100ani, ca doar nu or trai mai mult de atat! si sa nu-mi spuna ca nu se poate ,ca acum nici la wc nu te poti duce fara sa stie astia ce faci!

b_zkit
b_zkit  •  15 Aprilie 2013, 18:40
Postat de mokinio pe 15 Aprilie 2013, 16:59

Nu cu cifrele se castiga un meci! Nu retin statistica de la CELTIC - FCB, mai ales cea din repriza a 2 a, dar scoru'parca a fost 1-0! Degeaba ataci de doua ori mai mult, daca inscrii doar un gol si ala dintr-un sut deviat! Pt. chiriches, nu stiu daca o sa-i creasca cota dupa cele 9 driblinguri(facute in propriul teren), sau o sa-i scada, dupa pozitia pe care a avut-o in zid!

andrei1102
andrei1102  •  15 Aprilie 2013, 17:24

Un meci nu se castiga cu cifre, dar un campionat, da. Constanta poate castiga un capionat, iar daca intr-un meci, superioritatea de pe foaie nu se face vizibila si pe teren, compenseaza in meciul urmator. Ca dovada, continui exemplul dat de tine, pe ce loc a terminat barca grupa si pe ce loc celtic?

plesan
plesan  •  15 Aprilie 2013, 17:21

parca bine zis..asa zic si eu de voi suporterii Rapidului in special cei care au aruncat cu obiecte spre stelisti si spre antrenor,lipsa de educatie,huliganism,retardism,taranime..de aia tara noastra e asa jos la toate capitolele..apropo..2-1 a fost pt Celtic cu Barca..;)

mokinio
mokinio  •  15 Aprilie 2013, 16:59

talpaiadului
talpaiadului  •  15 Aprilie 2013, 16:48

Tigania din Giulesti si-a aratat din nou fata hada.

mega2005
mega2005  •  15 Aprilie 2013, 16:03

Imi aduc aminte de un meci in giulesti in care niste tipi "de culoare", cu cefe late, scuipau de zor banca de rezerve a "oaspetilor", anternorul fiind plin de flegme pe spatele hainei....ce sa ne mai miram,..asta-i nivelul!!!