Alte știri din fotbal
FCSB a avut de departe cel mai mare profit în 2025, dar la bani din sponsorizări regina din Superliga este alta!
0
A explicat cum s-a ajuns la o asemenea eroare a lui Aioani: „Vor mai fi astfel de greșeli”
0
Steaua - Chindia Târgoviște » Start de partidă!
0
Compară venirea lui Hagi la națională cu cea a lui Chivu la Inter: „Este exact la fel!”
2
Știri din fotbal internațional
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
6
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius apar împreună în noua reclamă cu trimitere la Campionatul Mondial: cine câștigă „jocul”
0
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Sunt multi cei care-l urasc pe Becali si pe idiotii de jurnalisti care-l promoveaza non-stop! Dar Steaua este una si Ciobanul alta! De dimineata si pana noaptea Becali non-stop! Pe cine dracului intereseaza ce face ciobanul, ignorant si semidoct?
aurolac e fiu lu taftu
aurolacule =))
dinamo cea mai buna echipa din romania la ora actuala
ei na? benfica este nimeni? cum sa fie nimeni , ce ai? revino`ti amice.O fi nimeni in comparatie cu real sau cu manchester dar in comparatie cu orice echipe de la noi este deasemenea un gigant si chiar si in fotbalul mondial.Benfica este echipa cu cei mai multi abonati.Benfica are 2 cupe ale campionilor o cupa uefa si inca vreo 4-5 finale jucate cum sa spui ca benfica e un nimeni.
uite un stelist civilizat!
Dănciulescu a înscris golul 200 în Liga 1!
Pai da,voi stelistii tineti cu Rapid,dinamo,cfr,etc,dar noi nu putem...si nu zic asta din rautate,cred ca ai vazut si tu in timpul meciurilor uefa cati vor "sa castige" steaua! In Romania,sunt 2 feluri de suporteri...cei ai stelei (suporteri 30%-admiratori70%),si cei care URASC steaua 100%
Ce logica ai tu, cap de pluta! Te doare'n gat, asa'i? Te las in curu' gol, bai, daca fac pariu cu tine. Ratatule!
Da, am facut IARASI show! Ei, de acum vin meciuri grele, tineti-o tot asa baieti! Noi nu avem rau de inaltime:P
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.